Koordinátor/ka vývojových projektů

Plný úvazek
Letohrad
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Máte odborné znalosti z oblasti strojírenství či elektrotechniky a domluvíte se anglicky?

Možná hledáme právě Vás!

Staňte se součástí našeho týmu na pozici Koordinátora / Koordinátorky vývojových projektů v OEZ Letohrad

Vaší náplní práce bude především:

  • Koordinace vývojových projektů - zavádění změn do výrobních procesů.
  • Návrh a stanovení výrobních procesů pro montážní linky.
  • Tvorba a aktualizace výrobních postupů a operačních návodek.
  • Komunikace a úzká spolupráce s interními a externími odděleními v rámci Siemens.
  • Optimalizace stávajících procesů.

Co byste měl/a mít?

  • SŠ či VŠ vzdělání technického zaměření (strojní či elektrotechnické).
  • Komunikativní úroveň AJ a chuť se zlepšovat.
  • Komunikační schopnosti.
  • Schopnost analyzovat problémy a rozhodovat se.
  • Proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem.
  • Zkušenosti s obdobnou pozicí jsou vítány.

Co Vám nabídneme my?

  • Zajímavé projekty a možnost osobního i kariérního rozvoje.
  • Stabilní zázemí a budoucnost v mezinárodním prostředí OEZ/Siemens.
  • Pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené.
  • Dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách.
  • Roční bonus.
  • Nástupní bonus 30 000 Kč.
  • Roční příspěvek do Benefit plus programu (lze využít např. na volnočasové aktivity, pojištění, kulturu aj.).
  • Závodní stravování a příspěvek na stravování.
  • Akce pro zaměstnance (kulturní, sportovní, soutěže atd.).
  • Možnost zapojit se do akciového programu Siemens.
  • V případě zájmu je možný výjezd do závodů v Německu (Amberg, Regensburg).

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce