Tato pozice již není k dispozici.

Konstruktér/ka

Plný úvazek
Mohelnice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Domluvíte se anglicky a baví vás technika? Staňte se jedním z týmu našich techniků a konstruktérů výrobního závodu a pojďte s námi roztáčet svět!

Budete se věnovat především

  • zpracovávání konstrukční dokumentace mechanické části elektromotoru v 3D CAD systému NX a v řídícím systému Teamcenter
  • vývoji a optimalizaci mechanických částí asynchronních motorů
  • samostatnému řešení a navrhování nových konstrukčních řešení
  • poskytování technické podpory ostatním oddělením
  • přípravě a provádění změn v konstrukční dokumentaci
  • využívání výpočtových programů při návrhu a ověřování konstrukčních řešení
  • spolupráci na nových vývojových projektech, zákaznických projektech, případně vedení těchto projektů

Těšit se můžete zejména na

  • příležitost vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • přátelský kolektiv s vášní pro motory
  • nejnovější technologie a know-how
  • zajímavé projekty, spolupráci se špičkovými odborníky

Dále vám nabízíme

  • místo výkonu práce Mohelnice
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • osobní rozvojové programy
  • flexibilní pracovní dobu s pevným základem 9 - 14 hod.

Měl/a byste mít

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost MS Office
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost týmové práce, flexibilitu
  • osobní iniciativu a zájem o kariérní růst
  • znalost SAP výhodou

Program zaměstnaneckých výhod

  • 5 týdnů dovolené plus dny volna navíc při mimořádných životních událostech (stěhování, svatba apod.)
  • roční příspěvek ve výši 25.000 Kč na volnočasové aktivity, kulturu, sport a penzijní či životní připojištění v rámci nabídky Benefit Plus
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování až 55 % ceny jídla
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • nadstandardní zdravotnická péče: očkování proti chřipce zdarma, Dny zdraví – cvičení a odborná vyšetření na pracovišti, poradna psychologa zdarma
  • MultiSport karta
  • akciový program pro zaměstnance
  • odměny za dlouhodobý pracovní výkon až 40.000 Kč
  • možnost využití home office
  • společenské a kulturní akce

Pojďte spolu s námi tvořit budoucnost společnosti Innomotics!

Hledáme samostatného člověka s nadšením pro digitalizaci a inovace, který je připraven aktivně řídit a utvářet budoucí firemní kulturu. Nabízíme vám příležitost nejen k převzetí odpovědnosti, ale také k osobnímu i profesnímu rozvoji. Oceňujeme rozmanitost našich kolegyň a kolegů, protože víme, že inovace nejvíce uspějí, když jsou vytvářeny rozdílnými perspektivami, dovednostmi, zkušenostmi a zázemím. Nehledáme nikoho dokonalého, ale někoho, kdo s námi vybuduje dokonalý tým. #TeamInnomotics.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vlastní organizace náplně práce