Tato pozice již není k dispozici.

Global Commodity Manager - Fasteners, Springs & Castings (m/f/d)

Shrnutí práce
Plný úvazek
Letohrad
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
amp

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Hledáte novou pracovní výzvu, možnost cestovat, používat cizí jazyky na denní bázi a spolupracovat v rámci globálního týmu Siemens?
Přidejte se k nám jako Global Commodity Manager - Fasteners, Springs & Castings!

O pozici:
Jako Global Commodity Manager - Fasteners, Springs & Castings budete zodpovědní za strategické řízení těchto komodit ve všech globálních lokalitách obchodní jednotky Siemens Electrical Products. S nákupním objemem přibližně 60 milionů eur budete hrát klíčovou roli při definování a implementaci globálních strategií dodavatelů, konceptů jednání a zajištění optimálních nákupních procesů.

Co nabízíme:

Globální vliv: Budete hrát klíčovou roli v globálním týmu, který definuje strategie nákupu a ovlivňuje celosvětové dodavatelské vztahy.
Inspirativní prostředí: Pracovat budete s nejnovějšími technologiemi a inovativními myšlenkami ve spolupráci s týmem špičkových profesionálů.
Rozvoj kariéry: Nabízíme široké možnosti rozvoje a růstu ve společnosti, která si váží vašich ambicí a talentu.
Výzvy: Každý den přináší nové výzvy a možnosti posunout se dál.
Široký sortiment benefitů: Roční bonus, Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova, 5 týdnů dovolené a možnost zakoupení až 8 dní volna navíc z benefit konta, Individuální rozpočet na benefity, Možnost stát se akcionářem Siemens, E-stravenky (Benefit Plus), MultiSport karta za zvýhodněnou cenu a další.

Vaše role:

Strategické řízení: Budete pracovat na vývoji a implementaci globálních strategií pro naši komoditu s cílem dosáhnout optimálních obchodních výsledků.
Jednání: Povedete jednání s dodavateli s cílem navrhovat a uzavírat výhodné smlouvy a podmínky.
Inovace: Podporujete inovace a technologický pokrok, abyste zajistili konkurenční výhodu a růst společnosti.
Koordinace a řízení: Budete koordinovat činnost nákupních týmů ve výrobních závodech napříč Evropou, Severní Amerikou a Čínou.

Váš profil:

Zkušenosti: Máte zkušenosti z oblasti nákupu, projektového managementu a supply chain managementu.
Komunikace: Máte vynikající komunikační dovednosti a jste schopni spolupráce napříč globálním týmem.
Jazykové znalosti: Mluvíte plynně německy a anglicky.
Vzdělání: Máte vysokoškolské vzdělání ekonomického směru (Podnikový management nebo příbuzný obor).

Pokud toužíte po nových výzvách a chcete být součástí globálního týmu, který formuje budoucnost, neváhejte a začněte s námi dnes. Těšíme se na Vaši přihlášku!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vyhrazený čas na inovace