Tato pozice již není k dispozici.

Technical Project Manager for SINUMERIK Products

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
r
amp

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Siemens Advanta je interní R&D centrum společnosti Siemens, které se zaměřuje na produktový vývoj zahrnující firmware, software, hardware i mechanický design. Také testování nové generace automatizačních zařízení a platforem v rámci konceptu Industry 4.0.

Informace o projektu:

Rádi bychom Tě pozvali ke spolupráci na vývoji produktů průmyslové automatizace. Soustředíme se na kompletní vývoj produktu a integraci na celém kontrolním systému. Vyvíjíme SINUMERIK PLCs, operační panely, kapesní počítače, řídicí jednotky a další. To vše ve spolupráci s vývojáři, se kterými pracujeme na mezinárodních projektech.

Budeš se věnovat především:

  • projektovému řízení se všemi zúčastněnými stranami (řízení kvality, produktový management, testování, nákup, logistika, kvalita)
  • zodpovědnosti za SINUMERIK produkty (ovládací panely, NCU, kapesní počítače, …) a jejich výrobu
  • zajištění Last-order call, EoL, redesign, produktové změny
  • komunikaci a spolupráci s dodavateli a výrobními závody
  • správě technických dat produktů v softwaru PDM (TeamCenter)

Měl/a bys mít:

  • technické znalosti a zkušenosti alespoň 3 roky v oblasti elektrotechniky/výkonové elektroniky/pohonů
  • komunikační, organizační a plánovací schopnosti (definice pracovních balíčků, odhady a plánování, řízení zúčastněných stran)
  • zkušenosti s výrobou průmyslového PLC jsou výhodou
  • plynulou angličtinu (německý jazyk je výhodou)

Co můžeme nabídnout?

  • až 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • flexibilní pracovní doba
  • home-office
  • bonus za nástup do společnosti ve výši až 100 000 Kč (dle úrovně technických znalostí)
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč do cafeterie
  • příspěvek na penzijní a/nebo životní pojištění
  • relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce (50 000 Kč stěhujete-li se v rámci ČR do lokality, 100 000 Kč stěhujete-li se do lokality ze zahraničí)
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • příspěvek na pokrytí nákladů při Home Office
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • výhodný nákup akcií společnosti Siemens

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".