Technik/čka realizace projektů

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Ms project

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Máte elektrotechnické vzdělání a zajímá Vás práce v elektroenergetice?
Možná hledáme právě Vás!
Hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici: Technik/čka realizace projektů.
Vaší náplní práce bude především:

  • Posuzování a navrhování konceptů elektrotechnických řešení komplexních dodávek.
  • Práce na obchodně-technických částech nabídek.
  • Komunikace se zákazníky i subdodavateli.
  • Řízení a kontrola nabídkových činností.
  • Návrhy a posuzování dimenzování elektrotechnických zařízení a systémů.
  • Spolupráce na realizaci získaných zakázek.

Požadujeme:

  • VŠ elektrotechnického směru.
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice (minimálně § 7 bez limitace napětí dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb) nebo předpoklady pro její získání. Možnost absolvovat po nástupu.
  • Praxi na obdobné pozici či v oborech elektroenergetiky, silnoproudé elektrotechniky, výroby a distribuce elektrické energie.
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka.
  • PC dovednosti v minimálním rozsahu: MS Office, MS Teams, MS Project, AutoCad.
  • ŘP skupiny B.
  • Schopnost práce v týmu, flexibilitu.

Výhodou:

  • Praxe na projektech výstavby velkých investičních celků (komplexních dodávek).

Co Vám nabídneme my?

  • 5 týdnů dovolené s možností proměnění části rozpočtu na benefity až na 8 dní volna navíc.
  • Po zaučení a domluvě možnost práce z domova.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Služební vůz i k soukromému užívání.
  • Roční bonus.
  • Individuální roční rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do Cafeterie, příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění aj.
  • Příspěvek na stravování ve formě e-stravenek.
  • Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma.
  • Sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens.
  • Místo výkonu práce: Praha, Brno, Ostrava, Teplice

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".