Tato pozice již není k dispozici.

Financial Controller s rozvojem pro RPA

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 1 rok

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Lákala tě vždycky robotika a automatizace? A přemýšlíš, jak jí spojit s oblastní finančního controllingu? U nás máš tu možnost 😊 Využívání robotiky ve finančním controllingu je na vzestupu a vhodných procesů přibývá, tak hledáme někoho, kdo by nám s robotizováním procesů i jinými moderními automatizacemi pomohl. Náš tým o 14 lidech supportuje Siemens Mobility v oblasti reportingu a controllingu. Vhodné procesy robotizujeme a i jinak automatizujeme a dělá nám to radost. K robotizaci využíváme software UIPath, který je intuitivní a nevyžaduje psaní složitých kódů. Používáme mimo jiné i populární PowerBI a když je to vhodné, tak i VBA. Co se od tebe bude čekat: · Spolupráce s kolegy v ČR a v Německu · Zaškolení v systémech UIPath a PowerBI. Nemusíš mít zkušenosti – plně postačí technická zdatnost a zájem a vše ostatní tě naučíme. Pomohou ti i zkušenější kolegové. · Po zaškolení budeš pracovat individuálně nebo v menší skupině s dalšími zkušenějšími kolegy na různých úkolech Tvůj profil a kvalifikace: Jsi technicky zdatný(á), orientovaný(á) na detaily, strukturovaný(á) a umíš si poradit Umíš komunikovat anglicky (B1+), aspoň pasivní němčina je velkou výhodou Máš mírně pokročilé znalosti Excelu Chtěl(a) by ses učit nové věci a zajímají tě nové technologie Vzdělání v rámci podnikové správy, ekonomiky nebo financí výhodou Na co se můžeš těšit ty u nás? e-stravenky v hodnotě 90 Kč/den MultiSport karta za zvýhodněnou cenu roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.) příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě příležitost stát 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity) flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod. home office s příspěvkem 100 Kč netto/den roční bonus s možností převodu do cafeterie se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma možnosti kariérního růstu (TL,expert) velký výběr školení a kurzů Budeme se na tebe těšit 😊 Organization: Global Business Services Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Early Professional Job Type: Full-time

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".