Hledáme PHP vývojáře nebo vývojářku

Shrnutí práce
Plný úvazek
Plat: 60K až 90K Kč za měsíc
Několik dní doma
zkušenosti: > 5 let
Dovednosti a odbornost
Symfony
Php
Git

Proof & Reason

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu v Praze nebo v Brně hledáme PHP vývojáře nebo vývojářku s alespoň pěti lety praxe, zapálené do světa e-shopů a webů. Nabízíme vám volnost, pestrou práci na zajímavých projektech a možnost ovlivnit, jak celý vývojový tým funguje. Na oplátku od vás očekáváme talent a chápání principů webových technologií a jejich architektury, což je pro nás důležitější než požadavky na konkrétní technologie.

„Když jsem před téměř 2 lety nastupoval jako nováček, byl jsem trochu nervózní –⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ byla to moje první práce v oboru. Každopádně mám štěstí, že jsem zde potkal suprové kolegy, co mě hodně věcí naučili a pomohli mi zapadnout do kolektivu. Vážím si těch, které jsem tady potkal a všeho, co mě naučili. Díky tomu můžu dělat práci, která mě baví a dělat ji dobře“
Jan Mrázek, PHP vývojář, v Proof & Reason 2 roky

Co vás u nás čeká?

  • programování středních a velkých e-shopů, webových aplikací a lead-generation webů,

  • tvorba REST API, integrace systémů třetích stran, návrhy databázových modelů a podílení se na technologickém rozvoji naší firmy a projektů,

  • spolupráce s naším frontendovým týmem,

  • využívání moderních technologií (jako např. PHP8, Symfony 5 a 6 nebo Doctrine2),

  • práce na projektech jako nazuby.cz, top-obaly.cz nebo sapeli.cz.

Potrpíme si na kvalitu, takže součástí vaší práce budou:

  • jasně stanovené workflow a deployment proces,

  • vzájemné code reviews,

  • nástroje pro hlídání kvality kódu (coding standards, statická analýza, jednotkové, integrační nebo funkcionální testování).

Požadavky na pozici

  • máte zkušenosti s PHP a ideálně s frameworkem Symfony,

  • chápete principy protokolu HTTP,

  • umíte používat Git nebo jiný verzovací systém,

  • píšete udržitelný a čitelný kód doplněný testy,

  • a hlavně – dodržujete slovo a termíny, všechno ostatní se totiž dá postupně naučit.

Co za to?

V první řadě:

  • odpovídající odměnu – měsíční mzdu 60 až 90 000 Kč,

  • pracovní úvazek dle dohody – zaměstnanecký poměr nebo práci na živnostenský list,

  • klidné kanceláře v centru Prahy (kousek od nám. I. P. Pavlova) nebo Brna (u Lužánek),

  • pracovní dobu dle vašich preferencí a home office kdykoliv potřebujete,

  • notebook a další potřebné vybavení dle vašeho výběru.

A k tomu navíc:

  • spolehlivý projektový tým, který vám vždy připraví precizní zadání a nebude vás nahánět po nocích nebo víkendech,

  • přátelský kolektiv a zkušené kolegy, kteří s vámi budou sdílet své know-how a kdykoliv a s čímkoliv poradí,

  • férové a vstřícné jednání – u nás nebudete otrocky plnit něčí zadání, naopak jsme otevřeni diskusi a rádi vymýšlíme, jak dělat věci lépe, aby vás práce bavila a klientům přinášela nejlepší výsledky,

  • prostor pro vzdělávání a růst napříč různými technologiemi – nemáme rádi stereotyp a neustále vymýšlíme nová řešení. Chcete využít novou technologii nebo knihovnu, kterou zatím neumíme? Žádný problém.

„Před nástupem do firmy jsem měl strach, že se tu e‑shopy sekají jak cvičky a práce bude hodně stereotypní. Rychle jsem se ale přesvědčil o opaku a dost mě překvapila komplexnost backendu e‑shopů. Oceňuju taky, že nesedíme někde v průmyslové zóně nebo technologickém centru, ale na klidném místě v centru města.“
Lukáš Lefner, Head of Development, v Proof & Reason třetím rokem

Proces náboru

Dejte nám o sobě vědět. A když připojíte pár řádek o sobě, přidáte CV nebo odkaz na LinkedIn, bude to jedině plus.

Co bude následovat?

– naplánujeme si první setkání – potkáte se s Martinem a popovídáte si o očekáváních, zkušenostech, jakou roli hledáte a o Proof & Reason,
– na druhém setkání se seznámíte s Lukášem, podrobněji proberete vaše znalosti a zkušenosti
– do třetice dostanete konkrétní nabídku, nad kterou si ještě sedneme a probereme ji.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".