Procesní inženýr/ka

Plný úvazek
Kyjov
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. března 2024
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 1 rok
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

Project Controls s.r.o.

Pozice

Popis pozice

Jsi nadšenec pro automatizaci a výrobní technologie a digitalizace výroby jsou pro tebe výzvou?

Baví tě posuzovat stav a funkčnost výrobních procesů, realizovat jejich stabilitu a zároveň je optimalizovat?

Termín “analýza pracovních cyklů a odchylek” ti není cizí?

Říká ti něco metodika LEAN?

Chceš vytvářet a spravovat technicko – výrobní dokumentaci?

Když to situace žádá, umíš manuálně přiložit ruku k dílu?

Pak do našeho týmu technologie a údržby hledáme právě tebe!

Požadavky na pozici

CO UŽ MUSÍŠ UMĚT…

  • Vyznáš se ve výkresové dokumentaci

  • Máš SŠ s praxí nebo VŠ vzdělání v technickém směru

  • Máš uživatelská znalost MS Office (excelovské tabulky tě nevyvedou z míry)

  • Komunikační dovednosti, systematičnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

  • Komunikativní znalost AJ B1

BUDEME RÁDI, KDYŽ…

  • Máš znalosti metody FMEA

  • Máš jakoukoliv praxi z výrobní firmy