Manažer/ka kvality

Plný úvazek
Kyjov
Plat: 65K až 70K Kč za měsíc
Počáteční datum: 30. dubna 2024
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 3 roky

Project Controls s.r.o.

Pozice

Popis pozice

Co Vás na této pozici čeká?

·         vedení, motivace a rozvoj týmu kvality – 12 zaměstnanců

·         odpovědnost za budování a řízení systému kvality dle IATF a VDA norem

·         optimalizace a zlepšování kontrolních procesů

·         odpovědnost za úspěšné absolvování certifikačních, zákaznických a interních auditů

·         odpovědnost za integraci požadavků FormelQ8 do QMS

·         odpovědnost za realizaci potenciálních analýz a auditů u dodavatelů

·         technická jednání se zákazníky ve vývojové fáz

·         úzká spolupráce s ostatními odděleními společnost

·         reporting vedení společnosti, odpovědnost za náklady na kvalitu a nekvalitu

Požadavky na pozici

Jak si představujeme Váš profil?

·         SŠ / VŠ vzdělání (technický směr výhodou)

·         min. 3 roky zkušenosti na oddělení kvality

·         znalost IATF, VDA a FormelQ8 nutností

·         znalost nástrojů řízení kvality

·         schopnost koncepčního a analytického myšlení

·         zájem se dále vzdělávat

·         znalost MS Office na pokročilé úrovni

·         anglický jazyk na plně komunikativní úrovni podmínkou

·         řidičský průkaz B

Velkou výhodou bude Vaše pracovní zkušenost v automotive průmyslu s OEM zákazníky.