MANAŽER RESTAURACE - PRAHA

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Milujete gastronomii a chcete mít stálé a jisté zaměstnání? Rosteme a máme nové příležitosti pro osobnosti se zájmem o poctivou gastronomii a se zájmem o vedení lidí. Máte-li chuť řídit plac i kuchyň a hledáte stabilní práci s lidmi a pro lidi, je tato nabídka pro vás ideální.

Jako Manažer provozu povedete tým zkušených kuchařů, pokladních a baristů, a budete zodpovědný/á za:

Celkový bezproblémový chod restaurace. Spokojenost klienta, našich zákazníků i vašich podřízených, týmu zkušených šéfkuchařů, pokladních, baristek. Ekonomické výsledky restaurace, pravidelný reporting, měsíční inventury.

Proč Perfect?

Budete součástí stabilní firmy, která se o své lidi stará. Perfect, to je skvělý tým, přátelská pracovní atmosféra a zázemí stabilního zaměstnavatele. U nás pracujeme od pondělí do pátku, žádný dlouhý, a ještě delší týden. Samozřejmostí je pracovní poměr na dobu neurčitou a vše na výplatní pásce, řádná a placená dovolená a nemocenská, zkrátka vše dle zákona. Dostanete dobré jídlo během celého dne a slevy na naše produkty a na naše produkty s sebou. Nabízíme benefity, které využijete ve svém volném čase, vstup zdarma do ZOO Praha, do Botanické zahrady či aquaparku či slevy na pojištění.

Požadavky na pozici

Jak si vás představujeme?
Není pro nás důležité, co všechno máte za sebou, ale důležitá je tvoje ochota učit se novým věcem a překonávat všemožné překážky.
Do týmu chceme především srdcaře se zájmem o gastro a o práci s lidmi a pro lidi.
Důležité je pro nás to, abyste byl/a člověk, který je schopen otevřené komunikace, samostatné práce a na kterého je spolehnutí.
Oceníme chuť učit se novému a základy práce s excelem, abyste si poradil s pravidelnými reporty.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".