Tato pozice již není k dispozici.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA STUDENÉ KUCHYNĚ VE ZBRUSU NOVÉ CENTRÁLNÍ VÝROBĚ

Plný úvazek
Říčany
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Rosteme a intenzivně pracujeme na nových projektech v oblasti gastronomie a potravinářské výroby. V našem novém HOPI Chef Tech Centru, které jsme vybudovali s cílem efektivně propojit nejmodernější technologie s kuchařským řemeslem a centrálně vyrábět produkty v duchu kuchařské techniky Mise en place a produkty potravinářské výroby, máme skvělou novou příležitost pro člověka, který jako Kuchař/Kuchařka studené kuchyně:

se stane součástí hvězdného týmu zkušených šéfkuchařů a bude s nimi připravovat špičková zachlazená jídla a další produkty pod značkou Cibule. a PerfectChefs na high tech technologiích,

bude připravovat nabídku studené kuchyně pro klíčové klienty jako jsou LeoExpress, RegioJet, Rohlík, Košík, Foodora aj.

Co nabízíme?

Stabilní a dlouhodobou spolupráci a možnost být u nového ojedinělého projektu v rámci gastronomie.

Skvělou partu profíků, dobrou náladu v týmu.

Jsme féroví, platíme vše na výplatní pásku, práci přesčas, víkendy atd.

Požadavky na pozici

Zkušenosti s centrální výrobou jsou pro nás výhodou, ne podmínkou, rádi tě vše naučíme.

Podmínkou je pro nás nadšení a chuť do práce, spolehlivost - co si řekneme, tak platí a pozitivní myšlení, bez kterého se náš nový a významný projekt nebude posouvat dále.

HOPI Chef Tech Centre sídlí v Jažlovicích u Prahy, parkování zajištěno, v případě, že nemáš auto, jsou zajištěny svozy z Opatova.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".