Tato pozice již není k dispozici.

KEY ACCOUNT MANAGER

Plný úvazek
Modletice
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Jaká práce vás čeká?

Budete zodpovědný/á za plnění obchodních cílů a udržování a rozvoj vztahů se zákazníky. Budete se zákazníky vyjednávat podmínky spolupráce, starat se o listing produktů a plánovat aktivity na podporu prodeje. Budete hledat obchodní příležitosti a vytvářet nové strategie pro business development.

Požadavky na pozici

Jak si vás představujeme?

  • Člověk s velkým zájmem o gastronomii!

  • Key Account Manager pro moderní trh s alespoň tříletou praxí na podobné pozici, nejlépe z oblasti FMCG.

  • Samostatný a organizovaný člověk, který má skvělý time management, v práci zvyklý být proaktivní a nečekat za zadání úkolů od někoho jiného a schopný samostatně řídit projekt.

  • Aktivní řidič, angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem.

  • A důležitým kritériem je pro nás motivace. Musí vás to hlavně opravdu bavit!

Co vám můžeme nabídnout?

Neustále vymýšlíme nové věci, rosteme a přicházíme s něčím, co tu ještě nebylo. Vy můžete být u toho. A k tomu vám dáme ještě:

  • Skvělý tým, který vás vždy podrží

  • Možnost pracovního i osobního růstu

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí

  • Možnost účastnit se školení a dále se vzdělávat v oborech, které vás zajímají

  • Dotované stravování

  • Multisport kartu

  • Volné vstupy do ZOO Praha, Botanické zahrady a aquaparku

  • Odměna za doporučení nových kolegů a mnohé další

Nástup: Dle domluvy

Pracovní poměr: HPP, IČ

Proces náboru

V případě zájmu nám zašlete své CV. Během několika dnů se vám ozveme. Těšíme se na vás!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".