Tato pozice již není k dispozici.

BRIGÁDY POKLADNÍ/BARISTÉ - PRAHA

Smlouva na dobu určitou
Modletice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Perfect Canteen

Pozice

Popis pozice

Hledáte pravidelnou brigádu v příjemném prostředí firemních restaurací a kaváren? Chcete i na brigádu chodit rádi a každý den se těšit na přátelský kolektiv? Přijmeme šikovné a spolehlivé brigádníky, kteří mají chuť si přivydělat jako pokladní a baristé v našich pražských podnicích.

Co u nás budete mít na starosti?

Budete profesionálně a s úsměvem obsluhovat hosty naší firemní restaurace a kavárny.
Čeká vás práce na pokladně, práce s hotovostí, platebními kartami, atd.
Na kavárně budete pracovat s pákovým kávovarem a připravovat kávu Reserva, Lo´r, Doubleshot.
Vydávat drobné občerstvení, snacky, chlazené i teplé nápoje.
Celkově budete dbát na čistotu v prostorách našich restaurací.

Co vám nabízíme?

Dlouhodobou spolupráci formou Dohody o provedení práce.
Dopředu naplánované 8 hodinové ranní směny dle vašich potřeb.
Přátelskou atmosféru a neustálou podporu od týmu - není to klišé. To je fakt!
Odměnu od 176 Kč hrubého na hodinu.

Požadavky na pozici

U nás najdou příležitost lidi, pro které je zákazník na prvním místě.
Důležitá je pro nás spolehlivost a profesionální komunikace.
Vše ostatní vás moc rádi naučíme.