Koordinátor plánování výroby

Shrnutí práce
Plný úvazek
Byšice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Shell
Excel
Powerpoint
Sap

Orkla
Orkla

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká:

Jako Koordinátor plánování výroby budete na denní bázi zpracovávat plán výroby, kontrolovat požadavky na doplnění zásob výrobků a zařazovat je do plánu výroby na základě nastavených plánovacích dat. Udržovat systémová data, denně kontrolovat chybějící výrobky vs. plánované termíny zákaznických objednávek. Průběžně aktualizovat termíny ukončení procesních zakázek ve spolupráci s výrobou. Budete spolupracovat s obchodním oddělením, expedicí, zákaznickým servisem i logistikou a zastupovat vedoucího plánování a logistiky nákupu ve věcech výrobního plánování.

Co by Vám nemělo chybět:

  • VŠ / SŠ vzdělání.
  • Předchozí praxe s plánováním ve výrobě, zkušenost v potravinářství bude pro Vás výhodou.
  • Být odolný(á) vůči stresu, mít ochotou nadstandardního pracovního nasazení a časovou flexibilitu.
  • Vzhledem k tomu, že budete pracovat v interním systému, je nutné mít kladný vztah k výpočetní technice a zvládat dobře MS office (Excel – pokročilý, Word, Powerpoint).
  • Znalost systému SAP bude velkou výhodou a je pro pozici klíčová.
  • Schopnost rychle a správně komunikovat s kolegy napříč celou společností.
  • Schopnost rychle se seznámit s konkrétními výrobními procesy / návaznostmi a aplikovat je při plánování.
  • Pečlivost a schopnost systematické práce.
  • Logické a analytické myšlení, schopnost prioritizovat.
  • Schopnost pracovat v týmu.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Stabilního zaměstnavatele, který na trhu působí již desítky let a který v posledních letech prošel velkými změnami.
  • Odpovídající měsíční mzdu s možností navýšení po zapracování.
  • Benefitní konto s roční odměnou 6 500,- Kč/rok.
  • Příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč/měs.
  • Dotované závodní stravování.
  • Věrnostní finanční bonusy za odpracovaná léta a při životním jubileu.
  • Týden dovolené navíc dle KS.
  • Shell kartu – tankování za zvýhodněnou cenu.
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu.
  • Zdarma očkování proti chřipce a další benefity…..
  • Nástup ihned, nebo po dohodě.