Tato pozice již není k dispozici.

Péče o dárce Obránců zvířat

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.

Pozice

Popis pozice

Spolek OBRAZ hledá na placenou pozici člověka, který má odhodlání se plně oddat budování lepšího světa pro všechna zvířata. A co víc – dokáže k tomu inspirovat i ostatní. Pro mnoho lidí je otázka zvířecích práv důležitá a právě jim je potřeba pomoci k nalezení odvahy, aby své hodnoty a přesvědčení proměnili v činy. Právě díky individuálním dárcům se podařilo prosadit zákaz kožešinových farem a zákaz klecových chovů slepic.

Nejsnazší cesta, jak inspirovat další a další lidi k pravidelnému dárcovství, je pro nás kombinace online (e-maily, microsites, web, socialní sítě) a telefundraisingu. Zvíře vztahové zavolá člověku, který projevil o to, čemu se věnujeme, zájem, a zjistí, zda je to ten pravý/ta pravá na to, aby se stal/a pravidelným dárcem.

Pozice je ze začátku na DPP, poté se přechází na pracovní smlouvu. Hledáme někoho, kdo je připraven se učit a naslouchat (zaškolení, průběžná podpora a pravidelná zpětná vazba jsou pro nás samozřejmostí).

Požadavky na pozici

  • Komunikační schopnosti, výřečnost, nebojácnost v telefonu
  • Proaktivita a kreativita
  • Pozitivní vztah k lidem, fundraisingu a ochraně zvířat
  • Nadšení pro aktivity OBRAZu
  • Ochota učit se a naslouchat

Proces náboru

V případě tvého zájmu ke své přihlášce přilož:

  • své CV
  • volitelně video, ve kterém se představíš a během maximálně jedné minuty vysvětlíš, proč bychom zrovna tebe měli pozvat na pohovor
  • nezapomeň uvést, o jakou formu spolupráce máš zájem (dobrovolnickou/placenou)
  • do předmětu prosím uveď “Volavka”

Na nic z toho nezapomeň, protože nekompletní přihlášky nebudeme posuzovat.