Senior Graphic Designer for Events

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Notino
Notino

Pozice

Popis pozice

Notino je jedničkou v prodeji beauty produktů v Evropě. A hodláme být číslo jedna i světově. Prodáváme v 27 zemích a pořád rosteme. Stále se zvyšuje i počet našich prodejen.

Naše oddělení Grafiky (cca 45 členů) proto hledá zkušeného kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže s designem prvků pro akce na našich prodejnách a veletrzích.

Co budeš dělat

  • Jako člen Identity týmu budeš vytvářet grafické návrhy promo akcí na prodejnách, veletrzích, konferencích atd.
  • Budeš u celé přípravy od konceptu po produkci.
  • Návrhy budeš prezentovat ve formě mock-ups.
  • Komunikovat s Event týmem, který zajišťuje koncepční a produkční stránku akcí.
  • Rovněž budeš komunikovat s dotčenými týmy napříč Notinem a externími agenturami.
  • Revidovat stávající podobu prvků a šablon a navrhovat vývojové změny.
  • Hlídat dodržování manuálu vizuálního stylu v realizační fázi projektů.

Co od tebe potřebujeme

  • Zkušenost s návrhy tiskovin pro velké plochy.
  • Základy předtiskové přípravy.
  • Plusem budou zkušenosti se signmakingem či 3D.
  • Znalost produktů Adobe.
  • Cit pro prostor, kompozici, rytmus a typografii.
  • Iniciativu, vlastní nápady a samostatnost.
  • Spolehlivost a schopnost vlastního time managementu, protože deadline je deadline.
  • Portfolio prací odpovídající pozici.

Co Ti můžeme nabídnout

  • Skvělou kariérní příležitost – pracovat v úspěšné a rostoucí nadnárodní společnosti.
  • Možnost kariérně růst v rámci týmu i celého grafického oddělení.
  • Kvartální odměny.
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí.
  • Kvalitní SW a HW vybavení pro práci.
  • Možnost tři dny v týdnu pracovat z domu.
  • Moderní kanceláře s relax zónami a jídelnami.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • A další jako: 5 týdnů dovolené, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy a školení, Zdravotní volno/sickdays.

Pošli, prosím, CV spolu s odkazem na portfolio a v případě, že nás tvá práce zaujme, pozveme tě na pohovor. Budeme se těšit.

Rychlé shrnutí

  • Angličtina (min. B2)
  • Vzdělání není podstatné
  • HPP Brno (3 dny HO + 2 dny office)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".