Tato pozice již není k dispozici.

Trade Marketing Trainee

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Naše skvělá stážistka Terka přechází do oddělení prodeje, před ní se trainee Peťa stala posilou na plný úvazek – proto na její místo hledáme novou posilu pro náš cukrovinkový trade marketing tým.

O našem oddělení se zřejmě na vysoké škole neučí, nejsme ani obchodní ani marketingové oddělení. Ale bez nás by to nešlo. Staráme se o to, aby si nakupující v obchodech všimnul a koupil naše cukrovinkové výrobky – z regálu, z druhotky nebo na pokladně.

HLEDÁME NĚKOHO, KDO NÁM POMŮŽE S PROJEKTY I KAŽDODENNÍMI ADMINISTRATIVNÍMI STAROSTMI. NAŠE PRÁCE JE RŮZNORODÁ KAŽDÝ DEN, NAMÁTKOU NA TÉHLE POZICI BUDEŠ:

  • Spolupracovat na přípravě POS materiálů (stojany, stojánky, letáky …), které dál distribuujeme na obchodní zástupce a na obchody
  • Pomáhat při analýze čísel, které nám slouží k důležitým rozhodnutím, např. jaké výrobky ponechat a jak bojovat s konkurencí
  • Kontrolovat čerpání nemalého rozpočtu
  • Přispívat k tomu, aby se správné informace a věci dostaly k správným lidem
  • Vést svoje malé projekty
  • Součástí našeho týmu se vším všudy, včetně účasti na poradách i teambuildingových aktivitách

„Počas mojej stáže na oddelení Trade Marketingu som mala možnosť vyskúšať si rôznorodú prácu a nazrieť do viacerých oblastí. Či už to bola komunikácia s agentúrami, príprava kreatívnych vizuálov, analýza dát alebo aj spolupráca s inými oddeleniami naprieč spoločnosťou. Vďaka tímu, ktorý je veľmi podporujúci a ochotný pomôcť som si mohla vyskúšať aj prácu na vlastných projektoch - od začiatočného plánovania až po samotnú realizáciu. A to je bezpochyby veľmi obohacujúcou skúsenosťou.“ Petra

POŠLI NÁM SVÉ KRÁTKÉ CV, POKUD:

  • Jsi student/ka VŠ (podmínkou)
  • Dokážeš pracovat samostatně
  • Jsi kreativní, ale neděláš věci bezhlavě
  • Při práci používáš selský rozum i intuici
  • Všechno děláš na 120 % a každý druh práce je pro tebe důležitý
  • Mluvíš česky a (obstojně) anglicky

A PROČ PRÁVĚ K NÁM?

  • Budeš mít možnost pracovat pro jedničku ve svém oboru
  • Nabízíme ti odbornou stáž v délce ideálně jednoho roku s možností následného prodloužení, formou dohody o pracovní činnosti na 75 hodin měsíčně
  • Získáš jedinečnou odbornou pracovní zkušenost – kávu u nás vařit rozhodně nebudeš
  • Jsme profesionální a přátelský tým
  • Angličtinu u nás nezapomeneš
  • Přispějeme ti na stravování
  • Budeš součástí rozvojového Trainee programu šitého na míru, možnost účasti na školeních, workshopech a teambuildingových aktivitách
  • Získáš odpovídající finanční ohodnocení a benefity (např. nárok na MultiSport kartu, slevu na produky)

A mnoho dalšího …