Tato pozice již není k dispozici.

Koordinátor kvality

Plný úvazek
Krupka
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká

  • Hlavním úkolem koordinátora kvality je zajistit kontrolu vstupních materiálů a hotových výrobků dle platného QMS/IP
  • Zajištění a zasílání vzorků vstupních materiálů a hotových výrobků do interních a externích laboratoří, komunikace s externí laboratoří
  • Senzorické posouzení a uvolnění vstupních materiálů do výroby a včasné předávání podkladů pro uvolňování výrobků QA specialistovi
  • Každodenní příprava senzorického hodnocení surovin a hodnocení výsledků. Zaznamenávání výsledků všech chemicko-fyzikálních analýz a senzorických hodnocení v SAP a uvolňování jich do výroby
  • Zástup v dokumentačním a technologickém zabezpečení senzorického posouzení hotových výrobků, a také v uvolňování finálních výrobků
  • Dodržování platných právních a vnitřních předpisů v oblasti hygienické bezpečnosti a bezpečnosti potravin, správné výrobní praxe, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí
  • Koordinace odpadového hospodářství v laboratoři QA
  • Dodržování 5S v QA laboratoři a kuchyni
  • Podpora výrobního a logistického oddělení, denní komunikace a řešení neshod se surovinami a obalovými materiály
  • Práce v systému SAP a dalších interních aplikacích
  • Práce na projektech souvisejících se surovinami a obalovými materiály

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru potravinářské chemie
  • Praxe v potravinářském nebo chemickém oboru
  • Zkušenosti jako pracovník laboratoře nebo oddělení kvality
  • Praxe v potravinářské společnosti výhodou
  • MS Office (Excel, Word, Powerpoint), Outlook - pokročilé znalosti
  • Znalost GMP, 5S, SAP velkou výhodou
  • Znalost legislativy vztahující se k výrobě potravin, hygieny potravin a systému kvality v potravinářství (HACCP a další)
  • Angličtina - práce s dokumenty a e-maily v angličtině, komunikace slovem a písmem
  • Řidičský průkaz B
  • Ochota a schopnost pracovat spolehlivě a pečlivě, učit a rozvíjet se, umět se přizpůsobovat změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích, zvládat stres

Co vám můžeme nabídnout

  • 25 dní dovolené v roce
  • 3 Flexi days
  • Roční bonus
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Podporu pro další vzdělávání
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní připojištění po třech měsících trvání pracovního poměru
  • Dotované stravování, občerstvení na pracovišti zdarma (káva a nápoje)
  • Další benefity, které vyplývají z vnitřních předpisů zaměstnavatele

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce