Tato pozice již není k dispozici.

Grafický Trainee v Corporate Affairs

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

• dle předem stanoveného grafického zadání budeš samostatně technicky zpracovávat materiály, nejčastěji letáky, plakáty, brožurky, především pro interní komunikaci a HR
• tvorba letáků a plakátů (úprava již hotových, či vymýšlení zcela nových)
• práce s grafickými programy
• spolupráce s HR na budování značky zaměstnavatele
• spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou

CO POŽADUJEME:

• jsi vysokoškolský student
• znalost práce s Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop
• úprava fotografií, fotomontáže
• pečlivost a zodpovědný přístup
• kreativita, estetické cítění, zodpovědnost a samostatnost, dobré komunikační schopnosti
• příjemné vystupování, schopnost učit se novým věcem
• znalost angličtiny na úrovni středně pokročilý – porozumět psanému textu

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT:

• rozvoj dovedností v požadovaných programech
• možnost realizovat svou kreativitu a nápady
• spolupráci s profesionály napříč společností
• inspirující a přátelský tým
• spoustu výzev, ale také prostor a podporu pro jejich řešení
• příspěvky na stravování, možnost home office, služební telefon a počítač
• účast na aktivitách v rámci Trainee komunity
• … a pak také spoustu (nejen) čokolády a cukrovinek
Nástup ideálně od srpna 2022.
pro-mlade