Tato pozice již není k dispozici.

Marketing Trainee pro divizi cereálií

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

CO BUDETE MÍT NA STAROSTI?

• Spolupráce na vývoji designu výrobků – úzká spolupráce s brand managerem, CE marketingovým týmem a technickou divizí. Nutná dobrá znalost českého jazyka.
• Každodenní komunikace v angličtině – komunikace s centrálou i každodenní komunikace v rámci našeho týmu.
• Tvorba prezentací pro sales – příprava prezentací blížících se marketingových aktivit na základě globálních materiálů, shrnutí hlavní komunikace, timing, základní data.
• Spolupráce s brand managerem a mediální agenturou na řízení komunikace na sociálních sítích – aktivní účast na komunikaci a návrh adaptace textů na FB, Instagram.
• Správa databáze e-commerce – aktualizace marketingových textů a vizuálů v databázi určené pro e-shopy.
• Analýza tržních dat, tvorba prezentací, reporting – práce s prodejními daty z trhu (Nielsen), výpomoc s přípravou prezentací, reporting, ad hoc analýzy.

HODÍTE SE K NÁM, POKUD:

• Jste studentem vysoké školy.
• Zajímáte se o marketing a chcete se v něm dále rozvíjet.
• Baví Vás práce s čísly a máte analytické schopnosti.
• Máte pokročilou úroveň angličtiny – budete komunikovat anglicky na denní bázi.
• Máte dobrou znalost MS Office, zejména MS Excel a Powerpoint.

PROČ PRÁVĚ K NÁM?

• Budete mít možnost účastnit se interních školení a získávat tak potřebné know-how.
• Budete každý den komunikovat v angličtině a procvičovat si tak svoji „business english“.
• Budete pracovat v “cross-functional” týmu a budete tak moci lépe vidět kromě marketingu i do ostatních částí naší divize – logistika, sales, finance.
• Získáte odbornou pracovní zkušenost.
• Budete pracovat v profesionálním a přátelském týmu.