Tato pozice již není k dispozici.

Automatizační inženýr Junior

Plný úvazek
Krupka
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Nestlé Česko

Pozice

Popis pozice

HLAVNÍ PRACOVNÍ ČINNOSTI:

  • Zajištění provozu automatizovaných systémů ve výrobě včetně řízení MES projektů založených na produktech firem Siemens a Wonderware, včetně návrhu a implementace
  • Vývoj, tvorba a optimalizace řídicího softwaru, modernizace stávajících zařízení, včetně vytváření funkční specifikace
  • Diagnostika poruch a jejich oprava
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Spolupráce při zavádění nových standardů
  • Komunikace s ostatními odděleními napříč závodem
  • Podpora a spolupráce při vývoji a implementaci dlouhodobě udržitelného řešení s ohledem na bezpečnost, hygienu a životní prostředí

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

  • Vzdělání technického směru
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Znalost Microsoft SQL Reporting Services podmínkou
  • Znalost principů SCADA/HMI (in Touch, WinCC) výhodou
  • Zkušenosti s projektovým řízením výhodou

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • 25 dní dovolené v roce
  • 5 Flexi days
  • Roční bonus
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Podporu pro další vzdělávání
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní připojištění po třech měsících trvání pracovního poměru
  • Dotované stravování, občerstvení na pracovišti zdarma (káva a nápoje)
  • Další benefity, které vyplývají z vnitřních předpisů zaměstnavatele

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Dovolená více než 5 týdnů
  • Rozjezd zcela nového projektu