Nestlé Bratislava

Nestlé Bratislava

Foodservice, Lahůdky

Prievidza, Bratislava, Holešov, Krupka, Olomouc, Praha

Nestlé

Nestlé je najväčším výrobcom potravín a nápojov na svete. Podnikáme v 187 krajinách sveta, zamestnávame viac ako 270 000 zamestnancov. Ponúkame široké portfólio výrobkov a viac ako 2 000 značiek, od globálnych ikon, akými sú Nescafé alebo Nespresso, až po miestne značky. Nadväzujeme na tradície a ďalej rozvíjame legendárne české a slovenské značky, ktoré poznajú celé generácie. Na Slovensku vyrábame v závode Carpathia Prievidza široký sortiment kulinárskych výrobkov pod značkami Maggi a Carpathia. V Česku vyrábame vo svojich závodoch ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky pod značkami Orion, Kofila, Margot, BonPari, JOJO atď. a v závode Krupka vegetariánske pokrmy pod značkou Garden Gourmet.

Práca, ktorá baví

Každý zamestnanec je pre nás dôležitý. Zaujíma nás, čo vás baví a v čom ste dobrí. Preto aktívne plánujeme a rozvíjame vašu kariéru. Veríme, že rozvoj a vzdelávanie je základom úspechu firmy i zamestnancov. Dbáme na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. U nás „work-life balance“ nie je len pojem, je to naša firemná politika.

Hľadáme mladé talenty

Vytvorili sme komplexný program pre mladých do 30 rokov, ktorý ponúka stáže, učňovské či graduates programy a kariérne poradenstvo.
U nás môžete odštartovať kariéru pod vedením skúsených odborníkov a spoznať fungovanie úspešnej nadnárodnej spoločnosti.
Budete spolupracovať na zmysluplných projektoch, stanete sa plnohodnotnou súčasťou našich tímov.

Naše hodnoty

Byť veľký znamená pre nás predovšetkým byť zodpovedný. Už od čias, keď Henri Nestlé vyvinul dojčenskú výživu „Farine Lactée“ sa riadime zásadou, že naším podnikaním musíme vytvárať trvalé hodnoty pre spoločnosť. Naším záväzkom je ponúkať výrobky, ktoré sú nielen chutnejšie a zdravšie, ale aj šetrnejšie k životnému prostrediu. Ako najväčší výrobca potravín a nápojov cítime svoju zodpovednosť v boji proti klimatickým zmenám. Vydali sme sa na cestu k nulovým čistým emisiám a konáme už dnes. Sústredíme sa na podporu regeneratívneho poľnohospodárstva, zelenú elektrinu, znižovanie uhlíkovej stopy značiek a obmedzenie plastového odpadu. Vydajte sa na túto cestu spolu s nami!

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku

Otázky a odpovědi