Tato pozice již není k dispozici.

Auditor/ka kvality

Plný úvazek
Úžice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Minth CZ s.r.o.

Pozice

Popis pozice

  • sběr dat pro další analýzu

  • provádění mezioperační a výstupní kontroly

  • spolupráce na vstupní kontrole

  • evidence vad a výsledků jednotlivých kontrol

  • spolupráce s výrobním oddělením a řešení případných problémů z pohledu kvality

  • práce v počítači, zápis dat do excel a SAP

  • fyzická kontrola dílů (vizuální kontrola, měření rozměrů, kontrola pomocí přípravků)

  • Práce s dokumentací, výkresy, zákaznickými požadavky

Požadavky na pozici

  • předávání potřebných informací o daném úseku

  • proaktivita, smysl pro detail a pečlivost

  • odolnost vůči stresu a týmový hráč

  • dodržování 5S + BOZP

  • ovládání PC + MS office (především Word and Excel)

  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • ochota komunikovat v mezinárodním prostředí firmy

  • VÝHODOU:

    • anglický jazyk

    • praxe v oddělení kvality, ideálně z automotive

Proces náboru

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení

  • bonusy a příplatky

  • příspěvek na stravování (60 CZK/ za odpracovanou směnu)

  • 25 dní dovolené

  • možnost podílení se na novém projektu

  • mezinárodní prostředí (s možností využití anglického jazyka) a stabilitu společnosti, která je na trhu 30 let

  • příležitost k dalšímu kariérnímu růstu

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  • Minth CZ s.r.o.

    Úžice