Tato pozice již není k dispozici.

HR specialist

Plný úvazek
Úžice
Plat: 40K až 45K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku

Minth CZ s.r.o.

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká:

  1. organizace nástupního dne pro nové zaměstnance

  2. správa agendy spojená s nástupem/ukončením pracovního poměru

  3. administrace dat v interním personálnímu systému

  4. administrativa spojená se zpracováním docházek

Požadavky na pozici

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Důležitá je znalost angličtiny, bez té se neobejdete.

Alespoň základní povědomí o zákoníku práce a souvisejících vyhláškách

Pečlivost a houževnatost

Proces náboru

Výhodou bude, pokud budete umět:

Časová flexibilita a prezentační dovednosti výhodou.

Co vám můžeme nabídnout:

Budete v mezinárodním kolektivu, to sebou přináší hodně zkoušek a výzev a uplatnění angličtiny. Budete se podílet na rozjezdu nového projektu, což s sebou nese jistou dávku stresu, ale zároveň i potěšení z výsledku.

Pokud si myslíte, že na to máte rádi se s Vámi setkáme osobně. Své životopisy v anglickém a českém jazyce prosím posílejte jako odpověď na tento inzerát.