Tato pozice již není k dispozici.

Software Test Engineer pro iOS/Android

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Livesport
Livesport

Pozice

Popis pozice

Mobilní verze aplikace Flashscore se dostávají stále více do popředí. Náš rychlý servis totiž servíruje data desítkám milionů uživatelů. Nepřetržitě tak pracujeme na tom, abychom je měli pořád čím překvapovat. Kvalita je u nás až na prvním místě, proto důsledně testujeme, abychom vždy dokázali zajistit ničím nerušený zážitek. Každý den prozkoumáváme nové oblasti aplikace a chceme ji posouvat dál. Tíhneme k automatizaci, kterou bychom rádi rozjeli už letos. Nyní hledáme někoho, kdo s námi bude testovat a rozvíjet vše, co je potřeba. Co ty na to? S týmem, který se na tebe už těší, tě seznámí Aleš.

Co tě u nás čeká?

  • Testování sportovní aplikace, kde řešíme rychlost, data i pixely.

  • Denní spolupráce s mobilním týmem.

  • Plánování, analýza a návrh testů.

  • Reportování bugů a re-testování bug-fixů.

  • Komunikace se zbytkem testing oddělení a s produktem.

  • Pozitivní přístup ke změnám a vylepšením.

  • Téměř neomezený prostor pro rozvoj.

Požadavky na pozici

Co by ti nemělo chybět?

  • Znalosti testování mobilních aplikací.

  • Zkušenosti s návrhem testů a reportováním výsledků.

  • Komunikační schopnosti.

Čím nás potěšíš?

  • Chutí rozvíjet se v oblasti automatizace testů (např. Appium či jiné).

  • Znalostí fungování webových aplikací.

  • Orientací v mobilních zařízeních Android a iOS (různé modely Android, Google a Apple updates a podobně).

  • Povědomím o prostředích Xcode, Android Studio.

  • Zkušenostmi s testováním v agilním prostředí.

  • Smyslem pro humor.

  • Vztahem ke sportu.

Co ti nabízíme?

  • Partu bezva kolegů, kteří ti se vším ochotně pomůžou, ale zároveň ti dají prostor pro vlastní nápady a seberealizaci.

  • Přátelské prostředí plné chytrých a inspirativních lidí. Na našich akcích (Livesport Talky, Smart Fridays a další) sdílíme know-how a rádi se vídáme také mimo práci. Třeba v rámci firemního turnaje Livesporťák.

  • Livesport ti poskytne spoustu prostoru pro růst a vzdělávání, na které máme vyhrazenou část pracovní doby. V nabídce nechybí angličtina, offline i online školení, workshopy, meetupy, vzdělávací platformy, konference, interní přednášky na různá témata.

  • Prvotřídní vybavení. Od ergonomického pracoviště včetně výškově nastavitelných stolů až po špičkový hardware, který pravidelně obměňujeme. Na výběr dostaneš mezi Mac a Windows. Samozřejmostí je telefon a tarif s neomezenými daty.

  • Práci v krásných kancelářích na Nových Butovicích s možností parkování. V budově máme k dispozici také dvě fitka, vynikající restauraci (kde ti platíme jídlo my), relax zóny (s fotbálkem nebo šipkami) a další sportovní i nesportovní vyžití.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".