Tato pozice již není k dispozici.

Network Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Livesport
Livesport

Pozice

Popis pozice

Za uplynulých 16 let jsme v Livesportu vybudovali obrovskou datovou platformu. Ta vyžaduje, se svými 100 miliony uživatelů měsíčně a zátěží v řádech statisíců requestů za sekundu, pokročilejší přístupy k infrastruktuře. Projevuje se to na všech úrovních od programování až po budování interní firemní sítě a sítí pro provoz našich produktů. I proto se Networking tým oddělil od administrátorského, aby se mohl více soustředit na výzvy, které infrastruktura Livesportu přináší.

Co tě u nás čeká?

  • Máme před sebou oživení nového datového centra, což nám po migraci umožní zmodernizovat i to stávající. Potřebujeme také redesignovat infrastrukturu v našich kancelářích. Pro novou infrastrukturu jsme si vybrali zařízení od výrobce Arista. Ve výhledu je pak i vylepšení visibility a security dle požadavků našeho IRaS oddělení.
  • Obecně jde o práci na rozvoji datacentrových a kancelářských sítí Livesportu, automatizaci procesů (infrastructure as code) a rozvoj monitoringu sítě.
  • Pro představu: dnes spravujeme na 150 různých zařízení: switchů v datacentru a v kanceláři, firewallů, loadbalancerů, netflow sond atd.

Požadavky na pozici

Bez čeho se neobejdeš?

  • DataCenter / Enterprise switching.
  • Dynamic routing: OSPF, BGP.
  • Nesmí ti chybět samostatnost a touha po vzdělávání: rozvojové projekty si u nás povedeš po vlastní ose.

Čím nás potěšíš?

  • Zkušenostmi s alespoň jedním z následujících vendorů: Huawei, Juniper, Cisco, Arista, F5.
  • BGP4 multihoming, iBGP a RR.
  • OSPF multi area.
  • Správa a troubleshooting Wi-Fi sítí.
  • Správa firewallů.
  • Python, Ansible, CI/CD, Git.

Co ti nabízíme?

  • Podstata naší práce je v neustálém vylepšování. S tím souvisí dostatek prostoru pro vlastní seberealizaci. To vše navíc u produktu, který svým rozsahem a návštěvností téměř nemá v Česku obdoby.
  • Spoustu možností pro růst a vzdělávání (knihovna s technickou i netechnickou a rozvojovou literaturou, konference, školení, semináře, online kurzy).

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".