Tato pozice již není k dispozici.

ML/NLP/AI Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Livesport
Livesport

Pozice

Popis pozice

Livesport se loni rozkročil od live sportovních výsledků ke zpravodajství. Díky tomu u nás vzniká prostor kreativně využít možnosti dnešních NLP modelů a strojového učení. Nápadů je celá řada: v budoucnu například chceme automaticky generovat zpravodajský obsah tam, kde to bude dávat smysl. Do našeho zpravodajství se ale chystáme zařadit i videoobsah, u kterého bychom rádi automaticky generovali titulky v našich cílových jazycích. Uživatelé by se asi nezlobili, kdyby jim aplikace nabízela obsah podle jejich chování a preferencí. To všechno a ještě víc nám pomůžeš vymyslet a naprogramovat právě ty.

Co tě u nás čeká?

  • Produktové oddělení chodí s nápady, jak NLP a ML využít v našich aplikacích. Na tobě bude všechno promyslet a vytvořit potřebný SW. Nebo vymyslet i něco vlastního.
  • K dispozici dostaneš velké množství našich real-time sportovních, zpravodajských a uživatelských dat. Budeš řešit, jak je prakticky využít pro automatizaci, personalizaci nebo další podobné účely.
  • Pomůžeš vybudovat novou kompetenci ve firmě. Budeš se vzdělávat, neorientovat se jen na data, ale dotahovat software až do bodu, kde se ostatní programátoři ve firmě mohou pohodlně napojit na tvoje REST endpointy.

Požadavky na pozici

Bez čeho se neobejdeš?

  • Umíš programovat v Pythonu.
  • Kamarádíš se s daty: zvládáš klasifikovat texty a tokeny, tvořit datasety, SQL tě nebolí.
  • Máš alespoň základní zkušenosti s NLP.
  • Nebojíš se testování; baví tě vylepšování a péče o „svoji“ apku. Je ti blízké vytvořit rychlý Proof of Concept a postupně vylepšovat.

Čím nás potěšíš?

  • Kubernetes.
  • Zmiňované testování.
  • Wikidata.
  • Gitlab.
  • Hugging Face.
  • Prompt Engineering dovednostmi.

Co ti nabízíme?

  • Volné pole působnosti, prostor pro uskutečnění vlastních nápadů. Budeš u počátku budování NLP/ML/AI kompetence ve firmě, která má spoustu velmi kvalitních datových zdrojů a ty s nimi posuneš zážitek uživatelů našich apek o level výš.
  • Přátelské prostředí plné chytrých a inspirativních lidí. Na našich akcích (Livesport Talky, Smart Fridays a další) sdílíme know-how a rádi se vídáme také mimo práci. Třeba v rámci firemního turnaje Livesporťák.
  • Livesport ti poskytne spoustu prostoru pro růst a vzdělávání, na které máme vyhrazenou část pracovní doby. V nabídce nechybí angličtina, offline i online školení, workshopy, meetupy, vzdělávací platformy, konference, interní přednášky na různá témata.
  • Prvotřídní vybavení. Od ergonomického pracoviště včetně výškově nastavitelných stolů až po špičkový hardware, který pravidelně obměňujeme. Na výběr dostaneš mezi Mac a Windows. Samozřejmostí je telefon a tarif s neomezenými daty.
  • Práci v krásných kancelářích na Nových Butovicích s možností parkování. V budově máme k dispozici také dvě fitka, vynikající restauraci (kde ti platíme jídlo my), relax zóny (s fotbálkem nebo šipkami) a další sportovní i nesportovní vyžití.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".