Tato pozice již není k dispozici.

iOS Developer

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Livesport
Livesport

Pozice

Popis pozice

Naše mobilní aplikace vyvolává emoce při každém rozhodujícím gólu. A nejen to, je také důkazem, že propojení sportu a nejmodernějších technologií dokáže přinést český produkt s globálním dosahem. Pokud máš v iOSu už nějaké zkušenosti a toužíš po tom svoje znalosti posouvat dál, Livesport je to správné místo. U nás nebudeš dělat každé 3 měsíce na zakázku appku s 20 uživateli, o které už nikdy neuslyšíš, ale budeš pracovat na vlastním dlouhodobém produktu s miliony uživatelů.

Co tě u nás čeká?

  • Práce s nejmodernějšími technologiemi (SwiftUI, Kotlin Multiplatform, The Composable Architecture).

  • V týmu tě vždy vyslechnou, ba naopak tvůj názor budou chtít slyšet. Společně aplikaci vylepšujeme a posouváme dál.

  • Psaní testů. Vidíme v nich smysl a bez nich ti u nás přes CR nic neprojde.

  • Pravidelné syncy ke sdílení technologických novinek.

  • Příprava a vydávání releasů, zrychlování buildů, automatizace.

  • Používání Gitlab a Gitlab CI.

  • Předpokladem pro tuhle práci je také znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Požadavky na pozici

Za co získáš plusové body?

  • Tušíš, co je The Composable Architecture, případně se ji plánuješ naučit.

  • Nechybí ti zájem pracovat na dlouhodobém vlastním produktu.

  • Máš chuť studovat a posouvat se technologicky dál, protože u nás k tomu opravdu dostaneš prostor.

Co ti nabízíme?

  • Připojíš se do týmu, který se již nedělí na Android a iOS, ale tvoří jeden velký tým Mobi.

  • Macbook s Apple Silicon, na kterém budeš pracovat. Samozřejmostí je i další HW a příslušenství podle vlastních preferencí.

  • Mobilní telefon dle tvého výběru a firemní tarif.

  • Na vzdělávání máme vyhrazenou část pracovní doby a Livesport ti poskytne všechno, co k němu budeš potřebovat (konference, školení, knihovna s technickou i netechnickou a rozvojovou literaturou, semináře, online kurzy).

  • Sdílení know-how skrze externí i interní akce (Livesport Talky, Smart Fridays a další). Rádi se vídáme také mimo práci (sport, deskovky, pivo).

  • Vlastní moderní kanceláře včetně dvou fitek, možnost bezplatného parkování, polohovatelné stoly a další ergonomické pomůcky, relaxační zóny se šipkami, pingpongem a ovoce v kuchyňkách na každém patře.

  • Roční bonusy v rámci performance & talent managementu, ad hoc bonusy za dobrý výkon, měsíční paušál na stravování do restaurace v naší budově.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".