Tato pozice již není k dispozici.

Vedoucí komunikace

Částečný úvazek
Prague
Plat: 30K Kč za měsíc
Počáteční datum: 31. srpna 2021
Několik dní doma

Lata - programy pro mládež a rodinu, z. ú.

Pozice

Popis pozice

Vaší náplní práce bude:

  • naplňování marketingové strategie,
  • realizace aktivit za účelem rozšiřování okruhu podporovatelů a získávání dobrovolníků,
  • konzultace marketingové podpory dalších služeb a produktů Laty,
  • vyhledávání či reagování na PR příležitosti a příprava podkladů,
  • příprava komunikačního plánu a tvorba obsahu pro online kanály (web, sociální sítě, dárcovské portály),
  • správa webových stránek,
  • komunikace se stávajícími podporovateli, příprava a rozesílka newsletteru,
  • odpovědnost za přípravu a tisk propagačních materiálů,
  • správa databáze kontaktů

Požadavky na pozici

Na pozici Vedoucí komunikace hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á:

  • má za sebou zkušenost v marketingu, dokáže definovat strategické cíle, zvolit vhodné nástroje pro jejich dosažení a poté vyhodnotit výsledky,
  • dokáže navrhovat aktivity pro rozšiřování okruhu podporovatelů a vést jejich realizaci,
  • má nadhled, schopnost prioritizovat a opřít síly tam, kde bude užitek největší,
  • má dobré komunikační a prezentační dovednosti,
  • spolupracuje s kolegy, umí se doptávat na jejich potřeby a poté s nimi pojmenovat cíl,
  • zvládá redakční práci s texty a ve spolupráci s kolegy dokáže napsat text, který zaujme ty správné zájemce o dobrovolnictví, odborníky nebo podporovatele,
  • zvládne přepínat mezi systematickou prací na dlouhodobých cílech a ad hoc úkoly,
  • je schopný řídit svou agendu samostatně,
  • orientuje se ve WordPress, MailChimp, Canvě a Google Workspace (dříve GSuite).

Bude se hodit pokud máte přesah do následujících oblastí nebo umíte vyhodnotit, jaký specialista vám chybí k ruce, abyste:

  • oslovili novináře a napsali tiskovou zprávu, připravili článek nebo rozhovor,
  • připravili a vyhodnotili marketingovou kampaň (obvykle za účelem fundraisingu),
  • spustili reklamu na Facebooku,
  • připravili texty pro web s ohledem na SEO a copywriting.

Víme, kde hledat, abychom navázali spolupráci s expertními dobrovolníky zvenčí. Pak je potřeba hlavně umět předat zadání, koordinovat spolupráci a dotahovat věci do konce.

Výhodou je, pokud se orientujete:

  • v oblasti neziskového sektoru a v tématu komunikace společenského dopadu neziskovek,
  • ve fundraisingových online nástrojích (darujme.cz, givt.cz, hithit.cz, apod.),
  • ve Facebook Business Manager, Google Analytics a SalesForce.

Co vás v našem týmu čeká:

  • Budete mezi lidmi, které jejich práce baví a přemýšlí o ní do hloubky. Naše organizace je tu přes 26 let. Víme co děláme, ale učení se, vývoj a otevřenost ke změnám je pro nás přesto zásadní.
  • Naše organizační kultura je založená na odpovědnosti, sebereflexi, vzájemné důvěře, spolupráci a zdravých vztazích.

Proces náboru

Nabízíme:

  • Práci na 0,5 úvazku.
  • Mzdu ve výši 30 000 Kč na plný úvazek a příspěvek na stravné v hodnotě 60 Kč na den.
  • Pracovní notebook.
  • 25 dnů dovolené a 5 sick days ročně.
  • Možnost plánování pracovního času, včetně home office.
  • Kancelář v centru Prahy s dostupností MHD a PID do 5 min.

Zašlete nám váš strukturovaný životopis a osobní motivační dopis na téma: Proč mě osobně zajímá tato pozice a jak bych mohl/a být Latě jako Vedoucí komunikace prospěšný/á? Na obojí se budeme těšit do 23. 7. 2021. Pro zařazení do výběrového řízení jsou nezbytné oba dokumenty.

Předpokládaný nástup je září 2021.

Více se o Latě dozvíte na www.lata.cz.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  • OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.
    OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.

    Možnost pracovat částečně z domova