Tato pozice již není k dispozici.

Solution / Enterprise Architekt pro projekty z veřejné sféry

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

V týmu Technology pracujeme na IT transformaci a digitalizaci veřejné správy. Našimi klienty jsou ministerstva, státní podniky či města.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • návrhu aplikačních komponent nových systémů našich klientů
  • zavádění a/nebo přizpůsobování architektonické praxe v prostředí klienta
  • realizaci analýz v oblasti aplikační integrace, IT architektury a dodávek IT projektů
  • práci s architektonickými modely a nástroji

Co od vás očekáváme?

  • vysokoškolské vzdělání v IT oblasti
  • 5 let praxe v IT (z toho 3 roky na pozici architekta)
  • znalost architektonických frameworků (např. TOGAF) či notací (např. ArchiMate)
  • znalost Case nástrojů / metodik návrhu informačních systémů
  • znalost integračních mechanismů a platforem, znalost architektury mikroslužeb a SOA
  • orientace v procesech a metodikách dodávek informačních systémů
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, schopnost jednat s klientem na všech úrovních

Co vám můžeme nabídnout v KPMG:

  • práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • mobilní telefon a neomezený mobilní a datový tarif
  • finanční ohodnocení včetně bonusové složky
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • vzdělávání, certifikace a interní koučing
  • Multisport kartu
  • životní pojištění
  • možnost homeoffice

Zobrazit doplňující informace

ne