Tato pozice již není k dispozici.

Data Management –⁠ Associate Consultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 3 rok VŠ

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Hledáme parťáka, kterého baví data a chce se o nich hodně naučit.

Pojďte s námi navrhovat systémy řízení dat pro globální potravinářskou síť, nebo vytvářet datové strategie pro největší českou automobilku. Učte se od našich datových mágů na projektech s mezinárodním dopadem.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • projektům v oblasti monetizace dat, datové kvality, data governance a master data managementu
  • učení firem, jak spravovat data a využít je pro správná byznysová rozhodnutí nebo monetizaci ➡
  • komunikaci s klienty na pozicích zahrnujících byznysové uživatele i IT
  • pomoci Chief Data Officer a jeho týmu s návrhem a řešení jejich projektů
  • mezinárodním projektům (pracujeme pro švýcarské, švédské, německé nebo třeba holandské klienty a spolupracujeme s KPMG pobočkami i z Indie nebo Mexika)

Co je pro nás důležité?

  • studium posledního semestru nebo čerstvě ukončená VŠ (IT, technické, nebo ekonomické zaměření výhodou)
  • skvělé analytické dovednosti a kritické myšlení
  • základní orientace v data managementu (data governance, datová kvalita, metadata, MDM, RDM, atd.)
  • zkušenost s nástrojovou podporou v oblasti řízení dat výhodou, nikoliv nutnou podmínkou
  • dobré komunikační dovednosti a zájem o projektový management
  • skvělá čeština/slovenština a angličtina alespoň na úrovni B2

Co nabízíme

  • 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
  • hrazené certifikace (DAMA, TOGAF nebo PRINCE2)
  • profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
  • MultiSport karta, neomezený mobilní a datový tarif, životní pojištění
  • možnost práce z domova
  • dovolená navíc a tři dny firemního volna
  • teambuildingy, společné snídaně, zdravé úterky a spousta dalších akcí