Tato pozice již není k dispozici.

Cyber Security - Senior Consultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

KPMG
KPMG

Pozice

Popis pozice

Zabýváme se informační bezpečností našich klientů. Analyzujeme jejich aktuální bezpečnostní strategie, hodnotíme rizika, která jim hrozí a navrhujeme zlepšení jejich bezpečnostních procesů a stávající strategie. Testujeme bezpečnost aplikací, sítí a systémů našich klientů. Zjišťujeme slabiny jejich systémů, aplikací a sítí, vyhodnocujeme jejich dopad, prioritizujeme je a navrhujeme opatření k jejich odstranění a prevenci.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • nastavování a řízení informační bezpečnosti; např. formou strategie, procesů, směrnic
  • analýza rizik informační/kybernetické bezpečnosti
  • penetrační testování
  • analýza technického prostředí klientů a návrh doporučení ke zlepšení zabezpečení
  • posuzování shody s bezpečnostními standardy, legislativou a interními předpisy
  • vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti (školení, certifikace)
  • sdílení zkušeností a znalostí s juniornějšími kolegy

Co od vás očekáváme?

  • dobrý technický přehled v IT (dobrá znalost práce ve Windows/Linuxu/Unixu, protokoly, šifrování)
  • zkušenosti se skriptováním (např. Python, Bash. Powershell)
  • zkušenosti s bezpečnostními nástroji (skanery zranitelností, webové proxy, sledování toků sítě)
  • znalost typických zranitelností (např. OWASP) a zkušenosti s obcházením opatření
  • dobré komunikační schopnosti
  • komunikativní angličtinu
  • VŠ vzdělání
  • certifikace CEH, OCSP nebo obdobná výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

  • možnost budovat kariéru v týmu zkušených profesionálů v rámci celosvětové poradenské společnosti
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • možnost pracovat flexibilně v režimu homeoffice
  • rozsáhlé možnosti školení, certifikace a interní koučing
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • každý týden zdravé občerstvení v kanceláři
  • životní pojištění
  • firemní mobilní tarif s neomezeným voláním, SMS a daty
  • multisport kartu

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".