Tato pozice již není k dispozici.

Škola moderace v Kantaru

Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kantar
Kantar

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

Bije Vám srdce pro kvalitativní výzkum? Chtěli byste se zdokonalit v moderaci rozhovorů či skupin a v samotné práci na kvalitativních projektech?

KANTAR CZ aktuálně otevírá jedinečnou Školu moderace - třídenní kurz vedený zkušenými moderátorkami a výzkumnicemi s mnohaletou praxí v oboru.

Cílem kurzu je předat zkušenosti začínajícím kvalitativním výzkumníkům od designu a metod kvalitativního výzkumu až po moderaci a analýzu. Součástí je, vedle teorie, především praktický nácvik. Účastníci si budou moci na vlastní kůži vyzkoušet kvalitativní výzkum v reálném prostředí agentury pod dohledem expertů přímo z praxe.

Přihlásit se mohou studenti nebo absolventi, kteří mají zájem se kvalitativnímu výzkumu věnovat. Absolventi kurzu získají certifikát od Kantar CZ a je možné, že i nabídku budoucí spolupráce v případě zájmu. Kapacita kurzu je omezená, pokud vás tedy tato nabídka oslovila, neváhejte se registrovat na https://www2.kantar.com/Skola_moderace

Termín konání je 8. - 10. listopadu, kurz je pro účastníky ZDARMA.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  1. Siemens
    Siemens
    Siemens

    Praha

    Plný úvazek
  2. Nestlé Česko
    Nestlé Česko

  3. Nestlé Bratislava
    Nestlé Bratislava

  4. Raiffeisenbank
    Raiffeisenbank

  5. ORLEN Unipetrol
    ORLEN Unipetrol

  6. OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.
    OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.

    Praha

    Plný úvazek
    Možnost pracovat částečně z domova
Podívat se na všechny nabídky