Tato pozice již není k dispozici.

Škola moderace v Kantaru

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kantar
Kantar

Pozice

Popis pozice

Bije Vám srdce pro kvalitativní výzkum? Chtěli byste se zdokonalit v moderaci rozhovorů či skupin a v samotné práci na kvalitativních projektech?

KANTAR CZ aktuálně otevírá jedinečnou Školu moderace - třídenní kurz vedený zkušenými moderátorkami a výzkumnicemi s mnohaletou praxí v oboru.

Cílem kurzu je předat zkušenosti začínajícím kvalitativním výzkumníkům od designu a metod kvalitativního výzkumu až po moderaci a analýzu. Součástí je, vedle teorie, především praktický nácvik. Účastníci si budou moci na vlastní kůži vyzkoušet kvalitativní výzkum v reálném prostředí agentury pod dohledem expertů přímo z praxe.

Přihlásit se mohou studenti nebo absolventi, kteří mají zájem se kvalitativnímu výzkumu věnovat. Absolventi kurzu získají certifikát od Kantar CZ a je možné, že i nabídku budoucí spolupráce v případě zájmu. Kapacita kurzu je omezená, pokud vás tedy tato nabídka oslovila, neváhejte se registrovat na https://www2.kantar.com/Skola_moderace

Termín konání je 8. - 10. listopadu, kurz je pro účastníky ZDARMA.