Tato pozice již není k dispozici.

Projektový koordinátor se slovenštinou

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 30. listopadu 2022
Příležitostná práce z domova

Ipsos
Ipsos

Pozice

Popis pozice

Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnost. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty.

Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zabezpečujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, v které se cítí nejlépe.

Momentálně hledáme kolegy na pozici:

Hlavním cílem této pozice je řídit terénní práci Mystery Shopping projektů. Koordinátor projektů je zodpovědný za přidělení všech terénních návštěv členům terénního týmu (Mystery Shoppers) na Slovensku. Zajišťují splnění úkolů/projektů, které zadali členům terénního týmu (Mystery Shopperům). Pomáhají také při náboru a instruktáži nových členů týmu v terénu (Mystery Shoppers), stejně jako při aktualizaci údajů podle potřeby.

Co budete dělat?

  • Budete v každodenním kontaktu se sítí externích spolupracovníků - Mystery Shopperů, kteří provádějí různé mystery shopping aktivity (osobní návštěvy, hovory, chaty…);
  • přidělovat úkoly (někdy i na vzdálených místech) a dohlížet na běžící projekty, včetně harmonogramů a termínů;
  • zodpovídání dotazů nakupujících, nejen týkajících se projektů;
  • podpora slovenského týmu GSC při rozmanitosti úkolů;
  • podpora expanze sítě Mystery Shoppers v rámci země.

Co Vám nabízíme?

  • Práci na HPP v největší výzkumné a technologické agentuře v ČR;
  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro mezinárodní klienty;
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, Multisport karta, volno na Vánoce, home office, sick days, školení a kurzy, teambuildingy, občerstvení na pracovišti k dispozici, výhodné rodinné mobilní tarify);
  • práci v moderně vybavených kancelářích Slovanského domu;
  • možnost osobního i profesního růstu a dlouhodobé spolupráce;
  • nástup možný ihned.

Požadavky na pozici

Co očekáváme?

  • Znalost slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího (budete v každodenním kontaktu s lidmi ze Slovenska);
  • pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem;
  • další jazyk (němčina, francouzština, italština) výhodou;
  • zkušený uživatel MS Office – především Excel;
  • osobní nasazení, nadšení, dobré mezilidské a komunikační dovednosti;
  • nadšení pro nové zkušenosti a povinnosti;
  • zkušenosti z projektového řízení, call centra nebo zákaznické podpory budou vaší výhodou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".