Tato pozice již není k dispozici.

Podpora projektů Mystery Shoppingu

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 30. listopadu 2022
Žádná práce na dálku

Ipsos
Ipsos

Pozice

Popis pozice

Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnosti. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zajišťujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, ve které se cítí nejlépe.
Naše oddělení se zabývá kontrolou zákaznické zkušenosti metodou Mystery Shoppingu a aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

Co tě čeká:

  • každodenní kontakt se „sítí“ externích spolupracovníků – Mystery Shopperů, kteří realizují různé mystery aktivity (osobní návštěvy, volání, chaty …);
  • organizace práce a přidělování úkolů jednotlivým Mystery Shopperům, především v odlehlejších lokalitách;
  • podpora při rozšiřování Mystery Shopperské sítě v zemi.

Co ti nabízíme:

  • flexibilní práci v rozsahu 20 hodin týdně, nutno odpracovat každý pracovní den alespoň 3-4 hodiny z kanceláře, po zaškolení možnost částečně pracovat z domova;
  • praxi v největší výzkumné agentuře v České republice, v dynamickém prostředí;
  • zapojení do projektů pro významné společnosti (např. z oblasti financí, telekomunikací nebo automobilového průmyslu);
  • práci v moderně vybavených kancelářích v centru Prahy (Slovanský dům);
  • možnost spolupráce na DPP, DPČ, případně OSVČ;
  • možnost dlouhodobé spolupráce;
  • nástup možný ihned.

Požadavky na pozici

Co očekáváme:

  • výbornou znalost českého jazyka;
  • znalost systému MS Office, především MS Excel (uživatelská znalost Svyhledat výhodou);
  • osobní nasazení, drive, dobré mezilidské a komunikační schopnosti;
  • nadšení se učit novým věcem;
  • zodpovědnost a dodržování termínů;
  • zkušenosti z call centra nebo zákaznické podpory výhodou.