Digital Media Specialist

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Dovednosti a odbornost
Excel

IPG Mediabrands CZ

Pozice

Popis pozice

Na čem se budeš podílet?

  • Přípravě online mediálních strategií pro klienty a jejich vyhodnocení

  • Plánování, nákupu, správě a následné analýze online kampaní pomocí řady externích i interně vyvinutých nástrojů

  • Optimalizaci svěřených kampaní v souladu se strategií a cíli klienta

  • Pravidelné komunikaci s klienty a dodavateli

  • Sledování digitálních trendů a diskusi o tom, jak je můžeme implementovat

  • Úzké spolupráci s interními nákupními a account týmy u nás v agentuře

Požadavky na pozici

Čím nás zaujmeš?

  • Zkušeností alespoň 1 rok ve světě marketingu, ať už na straně mediální agentury či klienta

  • Praktickou zkušeností s jedním či více online kanály – Direct, Programmatic, Social, Search

  • Nadšením pro digitální trendy a inovace

  • Samostatností a schopností organizovat & prioritizovat si svou práci

  • Okem pro detail a pečlivostí

  • Analytickým myšlením a chutí pracovat s daty – pokročilý Excel je základ

  • Pokročilou znalostí angličtiny v písemné i psané formě

  • Výbornými komunikačními a prezentačními dovednostmi

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Práci se zajímavým portfoliem lokálních i mezinárodních klientů

  • Podporu v rámci Tvého osobního růstu a rozvoje vč. zaškolení

  • Zázemí mezinárodní společnosti a možnost komunikace s mezinárodními týmy

  • Možnost čerpat zkušenosti od seniorních kolegů ve všech mediálních oblastech

  • Podpoříme Tě v růstu a rozvoji v rámci různých vzdělávacích aktivit

  • Přátelské firemní prostředí a fajn partu kolegů a kolegyň

  • Prostředí moderních kanceláří v nově postavené budově Missouri přímo u Vltavy v Karlíně

Proces náboru

vstupní telefonický pohovor (10-15 min), osobní pohovor s HR a managerem týmu