Konzultant/ka podpory prodeje doplňků pro psy a kočky pro jednotlivé regiony ČR

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 27. listopadu 2023
Několik dní doma

IFRAMIX
IFRAMIX

Pozice

Popis pozice

Konzultant/ka podpory v oblasti PET CARE

  • poradenství a obchodní činnost se zaměřením doplňky výživy u psů a koček

  • péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových zákazníků

  • možnost aktivně se podílet na rozvoji PET CARE oblasti a hledání nových produktů pro zákazníky

  • zákazníky jsou veterináři, veterinární ordinace a kliniky z oblasti malých zvířat

  • pravidelné cestování v rámci ČR (dle dohodnuté oblasti), občasné cestování do Prahy (sídlo společnosti) a dalších míst ČR, případně i do zahraničí dle potřeby

  • vzdělávání v oboru

Požadavky na pozici

  • SŠ nebo VŠ v oboru zemědělství, veterinářství nebo chovatelství

  • praxe z oboru veterinářství a chovu malých zvířat či obchodu s veterinárními ordinacemi výhodou

  • ŘP sk. B

  • ochota cestovat

  • chuť vzdělávat se

  • flexibilita

  • obchodní dovednosti výhodou

  • Aj nebo Fj výhodou