Tato pozice již není k dispozici.

Technicko-obchodní zástupce - specializace prasata

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

IFRAMIX
IFRAMIX

Pozice

Popis pozice

Technicko-obchodní zástupce

  • poradenství a obchodní činnost se zaměřením na výživu a chov prasat
  • péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • zákazníky jsou velké i malé zemědělské podniky, soukromí zemědělci a farmáři, výrobci krmných směsí a distributoři krmiv
  • pravidelné cestování v rámci ČR, občasné cestování do Prahy (sídlo společnosti), případně i do zahraničí dle potřeby
  • vzdělávání v oboru

Požadavky na pozici

  • SŠ nebo VŠ zemědělského nebo veterinárního směru
  • min. základní znalosti v oboru zootechniky se zaměřením zejm. na chov a výživu prasat
  • pracovní zkušenosti v oblasti výživy a chovu prasat výhodou
  • ŘP sk. B
  • ochota cestovat
  • chuť vzdělávat se
  • flexibilita
  • obchodní dovednosti výhodou
  • Aj nebo Fj výhodou

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".