Tato pozice již není k dispozici.

Tester SW - vývojář automatizovaných testů

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Do brněnské pobočky společnosti ICZ do testovacího týmu hledáme zkušeného testera, který se nebojí výzev a pomůže nám rozvíjet automatizované testy nové generace nemocničního informačního systému, případně dalších aplikací v oblasti zdravotnictví. Zároveň bude působit jako mentor juniornějších kolegyň a kolegů v rámci automatizace testů webových aplikací a služeb.

Našim hlavním úkolem je provádět funkční i nefunkční testy, manuálně i automatizovaně, v různých fázích vývojového cyklu a související činnosti zaměřené na systémy pro zdravotnická zařízení i pro stát. K práci využíváme a zavádíme kromě množství dalších tyto technologie, frameworky a aplikace:

Java, Selenide, SQL, SoapUI/Postman, Mockoon, Jmeter, Zephyr/Xray, GIT, Jenkins

Spolupracujeme zejména s vývojovým, ale i dalšími interními týmy, máme příležitost se podívat i do prostředí našich zákazníků.

Co Vás čeká:

  • Příprava testovacích případů, dat, scénářů, konfigurace testovacího prostředí
  • Vytváření testovacích skriptů funkčních testů a jejich údržba
  • Plánování a spouštění testů, vyhodnocování výsledků a reportování defektů
  • Údržba testovací infrastruktury
  • Spolupráce na dalších typech testů (kompatibility, výkonnostních, bezpečnostních…)
  • Tvorba testovací dokumentace
  • Interakce s vývojovým týmem a dalšími zainteresovanými kolegy

O Vás:

  • Technické SŠ/VŠ vzdělání, praxe z oboru
  • Zkušenost s tvorbou automatizovaných testů, skriptováním/programováním
  • Znalost testovacích procesů, typů testů, testovacích metod a SDLC
  • Znalost obecných principů webových technologií, JS, HTML, CSS
  • Schopnost psaní kvalitního kódu a participace na nastavení vhodné strategie v AT
  • Schopnost hledání chyb v lozích
  • Určitě není nutné umět vše, důležitý je především zájem, chuť růst a rozvíjet se v oblasti SQA, nicméně nehledáme juniora

Co Vám nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu a možnost HomeOffice
  • 5 týdnů dovolené
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenkový paušál, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech atd.)
  • firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • pravidelné vzdělávání, např. v rámci interních kurzů
  • smysluplnou práci s jasně viditelnými výsledky v reálném provozu našich zákazníků, žádné kódování „do šuplíku“
  • zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • zázemí stabilní firmy s dlouholetou působností na českém trhu
  • moderní pracovní prostředí a kanceláře (dobře dostupné MHD či autem)
  • relax zónu s kulečníkem

Pokud Vás pozice zaujala, budeme se těšit na Vaše CV v českém jazyce.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova