Tato pozice již není k dispozici.

Tester / PRAHA / MED

Shrnutí práce
Plný úvazek
Praha
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Confluence
Javascript
Sql
Jira

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu testerů hledáme novou kolegyni/kolegu. Chceme někoho zkušeného se zálibou v hledání chyb, někoho, kdo lpí na detailu a rád přináší a realizuje nové nápady.

O nás:

V našich dvou týmech sekce – PRIVATE – vytváříme pro naše klienty customizovaný software. Jeden tým v oblasti logistiky a druhý ve finančním sektoru. Náš tým testerů poskytuje podporu pro oba dva tyto týmy. Jsme inovativní, zkušení a zároveň se v rámci týmů rádi dělíme o naše know-how.

Co Vás čeká:

  • Manuální i automatizované testování v rámci našich produktů.
  • Návrh a realizace testovacích scénářů pro uživatelské testování - testovací scénáře vytváříme na základě analytických materiálů a specifikací ve spolupráci s ostatními kolegy v týmu.
  • Záznam průběhu a výsledků testování (pracujeme s Jirou).

O Vás:

  • Máte zkušenost s návrhem a uživatelským testováním.
  • Znalost tvorby SQL dotazů a práce s databázemi na pokročilé úrovni.
  • Umíte pracovat s analytickými podklady (dokumentace, funkční specifikace, testovací scénáře).
  • Využíváte nástroje Jira, Confluence, verzovací SW.
  • Znalost HTML, CSS a JavaScript.
  • Chcete se podílet na tvorbě a rozšiřování pokrytí automatizace v rámci našich produktů
  • Máte rád/a samostatnost, jste důsledný/á a baví vás učit se nové věci.

Oceníme i něco navíc:

  • Zájem o osobní vzdělávání.
  • Chuť zapojit se do řízení týmu zkušených testerů (po technologické stránce).

Co nabízíme my – benefity:

  • Nástup ihned, případně dohodou.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity.
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově.
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům.
  • Výběr ze široké škály benefitů (stravenkový paušál, příspěvek na životní /penzijní pojištění, jazykové vzdělávání, volnočasové benefity - cafeterie…).
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky, odborné certifikace)
  • Relax zónu plnou her pro odpočinek
  • Zázemí silné a stabilní společnosti s více jak 20tiletou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.).
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit.·

Benefits

  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vyhrazený čas na inovace