Tato pozice již není k dispozici.

Team leader systémové podpory

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 3 roky

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Do našeho brněnského týmu sekce zdravotnictví aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici vedoucího týmu systémové podpory.

Co Vás čeká:

  • Vedení týmu systémové podpory - databázových specialistů
  • Dohled nad zajišťováním bezproblémového a nepřetržitého provozu databázových instancí
  • Správa firemního databázového prostředí
  • Instalace a konfigurace testovacího či produkčního prostředí pro vývoj a provoz Nemocničních informačních systémů a PACS řešení
  • Spolupráce na rozvoji databázové infrastruktury
  • Zálohování, migrace databází a jejich export/import
  • Navrhování optimalizaci dotazů a ladění výkonu
  • Poskytování systémovou podporu zákazníků
  • Vedení dokumentace
  • Zdokonalování svých znalostí a schopností v rámci školení a certifikací

O Vás:

  • Znalost administrace některé z databází (Informix, PostgreSQL, Oracle) praxe min. 3 roky
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Administrační znalost Linux/UNIX systémů (RHEL) - ssh, bash, ansible
  • Zkušenost s virtualizací (VMware, Hyper-V, KVM)
  • Zkušenost s dohledem (Nagios, Zabbix)
  • SŠ/VŠ vzdělání z oblasti IT
  • Samostatné uvažování
  • Ochota a chuť učit se nové věci
  • Pasivní znalost AJ

Oceníme i něco navíc:

  • Znalost, topologie sítě a firewallu
  • Zkušenost z oboru zdravotnictví
  • Znalost Java, Jenkins, Windows Server, Active Directory

Co Vám nabízíme:

  • zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • možnost podílet se na unikátních projektech
  • šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací
  • získání zkušeností ze zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office, 5 týdnů dovolené
  • den volna na dobrovolnické aktivity
  • podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání (např. v rámci interních kurzů)
  • výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenkový paušál…)
  • skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Pokud Vás pozice zaujala, budeme se těšit na Vaše CV v českém jazyce.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost delšího neplaceného volna

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".