Tato pozice již není k dispozici.

Specialista servisního týmu / podpora IS

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Excel

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Jsme 15-ti členný tým „metodiků“ a hledáme k sobě dalšího fajn parťáka nebo parťačku.

Zakládáme si na zákaznickém servisu a komunikace se zákazníky je u nás na denním pořádku. Našimi zákazníky jsou státní organizace, školy a úřady, kterým poskytujeme servisní podporu v rámci aplikace spisová služba e-spis, e-spis LITE a DESA.

Co Vás čeká:

  • Řešení servisních požadavků našich klientů – hledáme řešení, konzultujeme se zkušenějšími kolegy, popř. s techniky, analytiky nebo týmem vývojářů – jsme TÝM a navzájem spolupracujeme
  • Testování produktů - dáváme našim klientům tu nejlepší podporu, a proto si každý produkt otestujeme
  • Metodické vedení uživatelů při práci s implementovaným SW
  • Tvorba uživatelské dokumentace
  • Analýza zákaznických požadavků pro oblast ukládání dokumentů
  • Školení a konzultace klientů - hledáme řešení, školíme klienty, jak pracovat s našimi produkty)

O Vás:

  • Máte SŠ/VŠ vzdělání
  • MS Office (Word, Excel, Power Point) je pro vás samozřejmostí
  • Rád/a hledáte řešení, rád/a komunikujete (klient a komunikace s ním je pro nás na 1.místě)
  • Je pro vás důležitá týmová spolupráce a máte rád/a flexibilitu při plnění úkolů

Oceníme i něco navíc:

  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti v oblasti školení a konzultací
  • Orientace v problematice spisové služby a správy dokumentů
  • Orientace v legislativě o archivnictví a spisové službě
  • Zkušenosti s předarchivní péčí o dokumenty, ukládáním dokumentů a skartačním řízením
  • Zkušenosti s tvorbou dokumentace
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost HomeOffice
  • 5 týdnů dovolené
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově nebo v Brně na Londýnském náměstí
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Výběr ze široké škály benefitů (stravenkový paušál, jazyková výuka, příspěvky na životní/důchodové pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity)
  • Relax zónu plnou her pro odpočinek
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Benefits

  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vyhrazený čas na inovace

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".