Senior JAVA developer

Shrnutí práce
Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 3 roky
Dovednosti a odbornost
Hibernate
Java
Camel
Xml
Postgresql
+4

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Přijďte využít svůj potenciál a staňte se součástí týmu jedné z předních českých IT společností.
Máte šanci přispět ke zlepšení technologické úrovně našeho zdravotnictví s využitím aplikací na platformě J2EE – daří se nám rozvíjet nemocniční informační systémy, pomáhat v systematizaci a archivaci zdravotnické dokumentace, řídit národní a zdravotní hygienické registry nebo zpracovávat obrazovou dokumentaci pacientů napříč celou Českou republikou. Nyní hledáme posilu na pozici seniorního developera s potenciálem pro vedení menšího týmu.

Co Vás čeká:

  • budete se podílet na návrhu, vývoji a údržbě moderních J2EE aplikací
  • budete provádět detailní design aplikací
  • budete realizovat vývoj J2EE aplikací

O Vás:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • máte praxi na J2EE projektu alespoň 3 roky
  • máte analytické myšlení a zodpovědnost
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a smysl pro týmovou práci
  • ochota k dalšímu vzdělávání

Oceníme i něco navíc:

  • zkušenost s technologiemi JavaEE, Spring, web server a services, SQL, Hibernate, JPA, PostgreSQL
  • znalost Wicket, Maven, Apache Camel, Karaf, XML, JAXB, Cxf, Java Crypto API, Design Patterns
  • znalost frontend Framework
  • výhodou znalost standardů zdravotnické informatiky IHE, HL7, FHIR, CDA.
  • znalost metodologie vývoje (continuous integration, TDD, agilní metodiky)
  • zkušenost s detailním návrhem IS
  • zkušenost s prací v týmu a agilními metodami vývoje SW
  • zkušenost s řízením menšího vývojového týmu
  • zajímá Vás přesah do architektury

Co Vám nabízíme:

  • zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • možnost podílet se na unikátních projektech
  • šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací
  • získání zkušeností ze zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office, 5 týdnů dovolené
  • den volna na dobrovolnické aktivity
  • podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání (např. v rámci interních kurzů)
  • výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenkový paušál…)
  • skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Pokud Vás pozice zaujala, budeme se těšit na Vaše CV v českém jazyce.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost delšího neplaceného volna

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".