Tato pozice již není k dispozici.

Konzultant logistiky - servisní tým

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Vytváříme software převážně na zakázku v oboru logistických systémů a naše řešení se odvíjí od individuálních požadavků našich zákazníků. Jsme menší tým, který zajišťuje servis a podporu našim stávajícím klientům. V tuto chvíli hledáme dalšího člena týmu s proklientským přístupem a zkušeností s logistikou.

Co vás čeká:

  • Řešení servisních požadavků a komunikace se stávajícími klienty
  • Spolupráce týmem realizace (vývojáři, testeři, projektový manažeři…)
  • Analýza zákaznických požadavků a návrh nových funkcionalit systému
  • Revize aktuálního stavu logistického řešení u stávajících zákazníků
  • Návrhy optimalizace procesů a logistiky jako celku

O Vás:

  • Znalost podnikových procesů se vztahem k logistice
  • Zkušenosti s prací s aplikačními logy
  • Základní znalost SQL, alespoň na úrovní ověření stavu aplikačních dat
  • Práce v prostředí MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Velmi dobrý písemný projev v ČJ
  • AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace
  • Samostatnost a proklientský přístup
  • Pečlivost, důraz na termíny, chuť učit se novým věcem

Oceníme i něco navíc:

  • Práce s nástroji JIRA a Confluence,
  • Výhodou je znalost metod, analýz a návrhu procesů
  • Znalost architektury informačních systémů

Co Vám nabízíme:

  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office dle domluvy
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově
  • Výběr ze široké škály benefitů formou Cafeterie (sport, kultura, cestování, stravenkový paušál, Multisport karta…)
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Benefits

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vyhrazený čas na inovace

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".