Senior Python/LLM Developer - AI Projekty.

Shrnutí práce
Freelance
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Dovednosti a odbornost
Kubernetes
Azure
Aws
Python

Granton
Granton

Pozice

Popis pozice

Hledáme do našeho týmu zkušeného kolegu, který má vášeň pro umělou inteligenci a zároveň ambici v budoucnu vést menší tým vývojářů. Jsme inovativní startup, který se specializuje na využívání umělé inteligence v různých oblastech. Naše projekty zahrnují implementaci AI do reálných aplikací a vývoj LLM (Large Language Models) modelů pro specifické procesy.

Každý engineer se u nás zabývá komplexním řešením projektů. U nás není práce pouze o programování - aktivně spolupracujeme s našimi klienty, zkoumáme architekturu systému a provádíme vývoj, analýzu a testování. Pokud máte rádi práci s technologiemi a touhu podílet se na všech aspektech tvorby projektů, pak jste u nás na správném místě.

Požadavky na pozici

  • Zkušenost s vývojem v Pythonu,  praktické zkušenosti z AI projektů

  • Znalost LLM modelů (vývoj, fine tuning, trénování, přehled)

  • Znalost a praxi s využitím vektorových databází

  • Práce v cloudu je základní součástí našeho projektu, předchozí zkušenosti s Azure, Google Cloud či AWS jsou výhodou

  • Znalost mikroslužeb (Microservices), Dockerizace kódu a Kubernetes je výhodou, ale není podmínkou

  • Komunikativní znalost angličtiny

    Co vám můžeme nabídnout?

    • Flexibilní pracovní doba

    • Spolupráci na HPP i IČO

    • Možnost full-remote spolupráce s občasným dojížděním

    • Možnost spolupráce i na částečný úvazek (min. 50%)

    • Kontinuální učení a rozvoj vašich dovedností v technologiích AI a cloudovém prostředí

    • Podporu profesního růstu a kariérního postupu

    • Multisport, mobilní tarif, teambuildingy, a další.. ,