IT/Business Analyst

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Granton
Granton

Pozice

Popis pozice

V Grantonu máme momentálně otevřených několik pracovních příležitostí pro různé klienty na pozici.

Budete hrát klíčovou roli při identifikaci a řešení obchodních potřeb našich klientů. Budete spolupracovat s týmy projektových manažerů, vývojářů a dalších stakeholderů, abyste identifikovali klíčové oblasti pro zlepšení a vytvořili efektivní řešení. Vaše práce bude mít přímý dopad na strategické rozhodování našich klientů.

Pozice jsou vhodné pro ty z Vás, kteří se orientujete v tomto prostředí již delší čas, což znamená, že hledáme mediory a seniory, kdy je u některých pozic i znalost z bankovního prostředí velkou výhodou.

Požadavky na pozici

výborná znalost a orientace v oblasti analýzy uživatelských požadavků a návrhu business procesů

Proces náboru

Veškeré informace včetně JD rád poskytnu na vyžádání a těšíme se na Vás.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".