Tato pozice již není k dispozici.

Likvidátor/ka poistných udalostí - Životného poistenia

Smlouva na dobu určitou
Bratislava
Plat: ≥ 1,2K € za měsíc
Příležitostná práce z domova
Vzdělání: Maturita

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Ak je ti svet zdravotníctva blízky pošli nám svoje CV a staň sa likvidátorom/likvidátorkou poistných udalostí životného poistenia :)

Tvojou úlohou bude:

  • likvidácia poistných udalostí životného poistenia,
  • tvorba rezerv na poistné udalosti,
  • zabezpečenie zdravotnej dokumentácie pre likvidáciu poistných udalostí,
  • konzultácia poistných udalostí s posudkovými lekármi,
  • každodenná administratíva a korešpondencia v oblasti likvidácie poistných udalostí,
  • komunikácia s klientmi.

Požadavky na pozici

  • prax na pozícii obdobnej pracovnej pozícií výhodou,
  • vzdelanie v oblasti zdravotníctva výhodou,
  • znalosť MS Office na pokročilej úrovni,
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
  • aktívny prístup k práci.

Proces náboru

Pracovná pozícia sa osadzuje na dobu určitú.

Chcete se dozvědět více?