Tato pozice již není k dispozici.

Konzultant pre spoluprácu s maklérskymi spoločnosťami - brigáda pre študentov

Jiné
Bratislava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Sištudent/ka VŠ a chceš rozvíjať svoj potenciál a byť aj patrične odmenený/á? Siplný/á odhodlania naučiť sa nové veci v oblasti poisťovníctva? Rád/adoťahuješ veci do konca a medzi tvoje silné stránky patria komunikačné a organizačnézručnosti ?

Aksi si na všetky tieto otázky odpovedal/a áno, tak hľadáme práve Teba!

Tvojou úlohou bude:

  • poskytovanie servisu a odborného poradenstva maklérskym spoločnostiam,
  • riešenie ich požiadaviek,
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými tímami spoločnosti s cieľom zabezpečiť kvalitný servis pre makléra,
  • prijímanie a spracovanie hovorov, e-mailov, korešpondencie od maklérov,
  •  podpora tímu obchodníkov spolupracujúcich s maklérskymi spoločnosťami.

Požadavky na pozici

  • prax na podobnej pozícii - výhodou,
  •  telefonická a písomná komunikácia na vysokej úrovni - podmienkou,
  • pozitívny vzťah k práci s klientom, proklientská orientácia,
  • schopnosť doťahovať veci do konca,
  • ochota neustáleho a rýchleho vzdelávania sa.

Proces náboru

Práca na dohodu.

Chcete se dozvědět více?