Tato pozice již není k dispozici.

HR Recruiter/ka

Shrnutí práce
Částečný úvazek
Bratislava
Plat: ≥ 600 € za měsíc
Příležitostná práce z domova
Vzdělání: Bakalářský stupeň vzdělání
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Outlook

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Zaujímaš sa o oblasť HR? Nie sú ti cudzie pojmy, ako recruiting? Máš rád/rada komunikáciu s ľuďmi?

Ak si na otázky odpovedal/a áno, potom neváhaj a staň sa súčasťou HR tímu :)

 Čo bude tvojou úlohou?

  • zodpovednosť za nábor od A po Z,
  • realizácia online a osobných pracovných pohovorov na rôzne pracovné pozície,
  • nábor nových zamestnancov od oslovenia až po nástup,
  • sourcing vhodných kandidátov, selekcia profilov, pre-screeningy a plánovanie pohovorov,
  • pravidelná inzercia na pracovných portáloch,
  • pomoc pri organizácii vstupných školení, pracovných veľtrhov a iných HR aktivít,
  • pravidelný reporting.

Požadavky na pozici

Čo od teba očakávame?

  • predošlé pracovné skúsenosti v oblasti HR a recruitingu podmienkou,
  • aktívnu znalosť MS Outlook, Teams,
  • komunikačné a organizačné zručnosti,
  • zodpovedný a proaktívny prístup k práci,
  • chuť učiť sa nové veci.

Proces náboru

Pracovná pozícia sa obsadzuje na polovičný úväzok prípadne na dohodu.

Chcete se dozvědět více?