Účetní

Shrnutí práce
Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Excel

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

PRO JAKOU SPOLEČNOST BUDETE PRACOVAT?

Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme projektový management, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky účetní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

JAKÝ/Á BYSTE MĚL/A BÝT?

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni, kterého/kterou baví práce s doklady a administrativa, je pořádný/á a dokáže převzít zodpovědnost za precizní odvedení zadaných úkolů.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

  • vedení účetnictví, daňové evidence a poradenství klientům a dalším členům týmu

  • zpracování daňových přiznání (např. DPH)

  • odborná a zodpovědná péče o přidělené klienty

  • příprava podkladů pro uzávěrky

Požadavky na pozici

CO BYSTE MĚL/A SPLŇOVAT?

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou v ekonomickém oboru

  • minimálně 3 roky praxe na pozici účetní

  • odborná znalost podvojného účetnictví a zákona o účetnictví

  • zodpovědnost a smysl pro kvalitně odvedenou práci

  • zájem klientovi pomoci a posunout ho vpřed

  • zkušenost se mzdovým účetnictvím výhodou

  • být schopný komunikovat s vedením, s klienty a dalšími lidmi v týmu

  • pečlivost, proaktivita, ochota pracovat v týmu

  • samostatnost v řešení úkolů

  • znalost MS Excel

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí

  • pestrá pracovní náplň

  • pracovní smlouva na HPP

  • nástup ihned případně dle dohody

  • příjemné pracovní prostředí v dobře vybavených kancelářích

  • férové a přímé jednání

  • podpora v růstu a v rozvoji (např. školení, zpětná vazba k odvedené práci…)

  • stravenkový paušál

  • firemní teambuildingy, společné obědy a mnoho dalšího

Nástup: ihned

Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Pracovní poměr: HPP

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".